Praca ELEKTROMONTER (ELEKTRYK) ZAKŁADOWY Gryfino GRYFSKAND Spółka z o.o.

Fabryczna 4, 74-100 Gryfino, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Ustalanie przyczyn awarii oraz jej usuwanie, wykonywanie układów zastepczych, dobieranie osprzętu elektrycznego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 700 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER (ELEKTRYK) ZAKŁADOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gryfino

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gryfiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gryfino

Zawód: elektromonter (elektryk) zakładowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 700 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia elektroenergetyczne powyżej 1 kW

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętności : obsługa agregatów prądotwórczych

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: GRYFSKAND Spółka z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, osobiście

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: gryfiński

Gmina pracodawcy: Gryfino

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gryfino

Ulica pracodawcy: Fabryczna

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: Zakład produkcyjny - produkcja węgla drzewnego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter (elektryk) zakładowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.11.2015