Praca ELEKTROMECHANIK Złotniki kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Złotniki, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Złotniki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: poznański

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Sądowa 5, 64-600 Oborniki, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: obornicki

Gmina pracodawcy: Oborniki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Oborniki

Ulica pracodawcy: Sądowa

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHARZA - do 1 850 PLN

Prace pomocnicze w kuchni przy przygotowywaniu posiłków oraz całych imprez okolicznościowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Więcbork (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT/KA PROJEKTANTA - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Warszawa (mazowieckie)

KELNER - od 1 750 PLN

obsługa klienta restauracji, roznoszenie potraw
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Katowice (śląskie)

OPERATOR CIĄGU URZĄDZEŃ PAKUJĄCYCH. - od 1 850 PLN

Nadzorowanie pracy urządzeń pakujących i transporterów, układanie worków na paletach, odwożenie palet wózkiem widłowym do magazynu wyrobów gotowych.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Zakres obowiązków zgodny z Programem Stażu dołączonym do wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Żywiec (śląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Opatów (świętokrzyskie)

REFERENT - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Białystok (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towaru w markecie przemysłowo-spożywczym
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Rybno (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT MEDYCZNY - od 1 850 PLN

pomoc lekarzowi dermatologowi podczas zabiegów dermatochirurgicznych, doświadczenie w leczeniu kosmetologicznym m.in. trądziku, wykonywanie masażu limfatycznego; pomoc w zdobywaniu informacji na temat nowości z zakresu kosmetologii z krajów Ameryki Łacińskiej, pomoc w kontaktach z gabinetami estetycznymi w tym rejonie świata, organizacja staży.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Leszno (wielkopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

Przyjmowanie towaru na magazyn, odpowiedzialność za prawidłowy podział towaru, jego kompletację oraz załadunek na środki transportu.
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Stryków (łódzkie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

Spawanie części metalowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Natolin (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klientów indywidualnych, sprzedaż usług telekomunikacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI ELEMENTÓW Z BETONU KOMÓRKOWEGO - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn produkujących prefabrykaty betonowe
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Kraśnik (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

sprzedaż art. chemicznych
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Mława (mazowieckie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 1 850 PLN

praca fizyczna na budowach przy wykonywaniu instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Bytom (śląskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 13 PLN

prace murarsko-tynkarskie na terenie Śląska
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Sosnowiec (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Prowadzenie dokumentacji. Obsługa poczty elektronicznej oraz urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Słupca (wielkopolskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Gdańsk (pomorskie)

Obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

obsluga kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru, obsługa klienta, zapozanie sie z dokumentacja handlową
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Kargowa (lubuskie)

DIAGNOSTA LABORATORYJNY - RECEPCJONISTA - od 2 000 PLN

obsługa laboratorium i recepcji
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Szadek (łódzkie)

KELNER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Zawiercie (śląskie)

RECEPCJONISTA+ ST PO WER - 997,4 PLN

- obsługa recepcji lokalu gastronomii,- tel. przyjmowanie zgłoszeń zamówień,- obsł. stanowiska komputerowego,- odbieranie poczty przychodzącej,- obsł. st. kasowego,- obsł. klientów,- dbanie o porządek na st. pracy.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Łódź (łódzkie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS. SERWISU - od 5 700 PLN

Nadzór nad pracami serwisowymi w zakresie napędów niskiego i średniego napięcia, konfiguracja napędów u klientów, przeprowadzanie napraw i przeglądów prewencyjnych, współpraca przy doskonaleniu produktów serwisowych, wsparcie techniczne secjalistów ds. sprzedaży usług serisowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 100 PLN

prowadzenie pojazdów, dostarczanie towarów, wyjazdy na Ukrainę
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Łazy (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Łobzów (małopolskie)

POMOC CUKIERNIKA - od 462,5 PLN

produkcja ciast i ciastek
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed