Praca ELEKTROMECHANIK Wadowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: przewijanie silników

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wadowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wadowicki

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

Mickiewicza 27, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
osoba bezrobotna dla której ustalono II profil pomocy i subsydiowane zatrudnienie jest uwzględnione w Indywidualnym Planie Działania

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: wadowicki

Gmina pracodawcy: Wadowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wadowice

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*

REF.150 F-ASYSTENT PROJEKTANTA-POZOSTAŁY KREŚLARZ - do 1 850 PLN

opracowywanie dokumentacji projektowej branży konstrukcyjnej
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Chorzów (śląskie)

KIEROWNIK DZIAŁU PRODUKCJI - od 3 000 PLN

planowanie i kontrolowanie całego procesu produkcji zarządzanie zespołem pracowników, nadzór nad jakością wykonywanych prac, wdrażanie rozwiązań mających na celu zwiększenie wydajności produkcyjnej, dbałość o efektywność kosztową produkcji, przygotowywanie raportów, zestawień, ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Biała Niżna (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z kontrahentami z Ukrainy w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych oraz zleceń na wykonywanie prac budowlanych
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Magdalenka (mazowieckie)

KONFEKCJONER TOWARÓW - od 950 PLN

kompletowanie towaru do wysyłki na sklepy
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Plewiska (wielkopolskie)

RECEPCJONISTKA - od 2 500 PLN

rezerwacje i sprzedaż miejsc hotelowych
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

719S - SPAWACZ - od 1 900 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Radom (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Puławy (lubelskie)

HANDLOWIEC (J. CHIŃSKI) - od 900 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 2 000 PLN

Pomoc administracyjna
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Łódź (łódzkie)

DEKARZPOMOC DEKARZA - od 1 850 PLN

pokrywanie dachów płaskich(papa termozgrzewalna. membrana PCV),izolowanie dachów, wykonywanie obróbek blacharskich
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Garwolin (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Praca na budowie.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Zrębice Pierwsze (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 2 000 PLN

Sprzedaż produktów firmy, reprezentacja firmy na rynku i w kontaktach z klientami, pozyskiwanie nowych klientów, budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami firmy
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Kalwaria Zebrzydowska (małopolskie)

MŁODSZY OPIEKUN - 997,4 PLN

Szkolenie BHP. Zapoznanie się z ryzykiem zawodoweym na stanowisku pracy oraz regulaminem pracy i organizacyjnym. Sprawowanie bezpośredniej opieki nad mieszkańcami, czuwanie nad ich bezpieczeństwem.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Ostrowina (dolnośląskie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU (STAŻ RPO) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Iwonicz-Zdrój (podkarpackie)

STAŻ - ASYSTENT HANDLOWY - 997,4 PLN

nauka: procesu sprzedaży pojazdów, obiegu dokumentów, wsparcie działań handlowych, utrzymywanie telefonicznego kontaktu z klientami, transport i obsługa zewnętrznych ekspozycji, nauka przygotowania ofert dla klientów
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Katowice (śląskie)

SPEDYTOR - od 1 750 PLN

wymagania pracodawcy: min średnie wykształcenie. Zakres obowiązków spedytora
kontakt przez PUP - 2015-11-18 - Miastko (pomorskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

wystawianie dokumentów sprzedażowych, negocjacje z klientem, obsługa sklepu internetowego
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Jawczyce (mazowieckie)

MECHANIK - KONSERWATOR - 997,4 PLN

wykonywanie prac elektrycznych i chłodniczych, przeprowadzanie konserwacji maszyn i urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Biała Podlaska (lubelskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

obsługa fermy drobiu
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Żółtowo (mazowieckie)

STAŻYSTA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM POD ZIEMIĄ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Polkowice (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 1 850 - 2 200 PLN

Obsługa klienta, wykonywanie kopozycji kwiatowych
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Nowy Targ (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta i kasy fiskalnej, czynny udział w przyjmowaniu towaru, prace porządkowe, wykonywanie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Bełchatów (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe i utrzymanie terenów zielonych przy kąpielisku w Kamienicy
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Wągrowiec (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Ustroń (śląskie)

OPIEKUNKA W ŻŁOBKU - 997,4 PLN

Opiekunka w żłobku- oferta stażu realizowana ( Art. 49). Wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne ( edukacja przedszkolna). Organizowanie codziennych czynności pielęgnacyjnych i edukacyjnych dzieciom.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Nowy Sącz (małopolskie)

INSPEKTOR - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Zielona Góra (lubuskie)