Praca ELEKTROMECHANIK - STAŻ Zakopane kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTROMECHANIK - STAŻ

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: w/g programu stażu

Data publikacji: 2016-03-17

Lokalizacja: Zakopane (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zakopane, powiat: tatrzański, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK - STAŻ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zakopane

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tatrzański

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 01.07.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Ks. Stolarczyka 14, 34-500 Zakopane, powiat: tatrzański, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tatrzański

Gmina pracodawcy: Zakopane

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zakopane

Ulica pracodawcy: Ks. Stolarczyka

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy