Praca ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY Płock kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: naprawa samochodów ciężarowych i osobowych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Płock

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 7

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: elektromechanik samochodowy

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Kostrogaj 1, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: Kostrogaj

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.04.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PROJEKTANT - KONSULTANT - 997,4 PLN

A. Część teoretyczna:1.Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż. B. Rodzaj wykonywanych zajęć:1.Wykonywanie projektów konstrukcyjnych.2.Tłumaczenie dokumentacji technicznej na język polski.3.Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej, oprzyrządowania konstrukcyjnego w programie GEOMAGIC DESISN.4.Kontrola końcowa elementów i wyrobów za zgodność z dokumentacją.5.Opracowywanie kart katalogowych wyrobu.6.Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.7.Udział w delegacjach i targach.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Tomice (małopolskie)

PIEKARZ - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Warszawa (mazowieckie)

KSIĘGOWA - STAŻ - 997,4 PLN

Miejsce wykonywania stażu Krapkowice - Otmęt. Podstawy księgowości, obsługa programu ERP Optima, inne prace biurowe.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Krapkowice (opolskie)

POMOC SZWACZKI - do 1 850 PLN

wg pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Czamaninek (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN KLIENTA - od 16 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami z Indii, budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami z Indii, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, kasy fiskalnej, ekspozycja oraz przyjmowanie towarów, prace porządkowe. Oferta skierowana do osób do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Brzesko (małopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA- STAZ FP - 997,4 PLN

Sprzątaczka biurowa- staz FP
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Września (wielkopolskie)

KANCELISTA - od 2 000 PLN

Czynności administracyjne
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Krasnystaw (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 2 000 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Krynka (lubelskie)

KIEROWNIK DZIAŁU ZAKUPÓW - od 2 800 PLN

Dokonywanie zakupów w imieniu klienta, konsultacja dokonywanych trasakcji, poszukiwanie nowych producentów, bezpośredni kontakt z kientem francuskojęzycznym.
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 2 500 PLN

Przyjmowanie na magazyn oddanych z wynajmu rusztowań budowlanych, czyszczenie i malowanie.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Źródła (dolnośląskie)

OPERATOR LINII DO BELOWANIA MAKULATURY - od 1 750 PLN

obsługa belownicy
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Komorów (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH-STAŻ - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Siemiatycze (podlaskie)

RENOWATOR ZABYTKÓW ARCHITEKTURY/ STANU TECHNICZNEGO POMIESZCZEŃ - od 2 500 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie średnie zawodowe, umiejętność: naprawy, odtwarzania elementów zabytkowej struktury budowlanej, przygotowywania materiałów renowacyjnych, wykonywania zabiegów chemicznych przygotowania powierzchni elementów do konserwacji, umiejętności przywracania walorów estetycznych murom, elementom sztukatorskim, umiejętność utrzymywania właściwego stanu technicznego budynków, monitorowanie stanu technicznego , konserwacja i naprawianie elementów budynków np.: dachu, elewacji, ścian wewnętrznych, podłóg, sufitów, uprawnienia: prawo jazdy kat.B, doświadczenie zawodowe: min. 3 lata na w/w stanowisku, preferowane 5 letnie. Ogólny zakres obowiązków: prowadzenie prac naprawczych pod nadzorem osób uprawnionych, uzupełnianie ubytków struktury architektonicznej stosując różnego rodzaju kleje, żywice, zaprawy i tynki zabezpieczające, utrzymywanie właściwego stanu technicznego wszystkich elementów budynków (inst. wewnętrznych, urządzeń oraz infrastruktury ich otoczenia, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska i ergonomii. Miejsce wykonywania pracy: Lublin, woj. lubelskie, teren kraju.
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Kozienice (mazowieckie)

MURARZ - od 2 000 PLN

prace murarskie, ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Bystra (śląskie)

MAGAZYNIER-KIEROWCA - od 2 000 PLN

przygotowywanie towaru do wysyłki
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Gaj (małopolskie)

OPERATOR WPROWADZANIA DANYCH - 997,4 PLN

-zapoznanie się z dokumentacją wpływającą do US -obsługa programów komputerowych- POLTAX itp.-wprowadzanie danych-rejestrowanie w systemie komputerowym tytułów wykonawczych-obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej-porządkowanie i kompletowanie akt egzekucyjnych oraz przygotowywanie ich do archiwizacji-wykonywanie innych prac kancelaryjnych-przestrzeganie tajemnicy służbowej i skarbowej w zakresie ochrony danych osobowych
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2015-11-20 - Trzcianka (wielkopolskie)

WAGOWY - 997,4 PLN

ważenie kruszywa, wypełnianie druków w-z, zgłaszanie wszelkich usterek w działaniu wagi
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Dzierzgoń (pomorskie)

DEKARZ - CIEŚLA - od 2 500 PLN

Wykonywanie konstrukcji dachowych z obróbką.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Maksymilianów (świętokrzyskie)

STARSZY KELNER - od 11,56 PLN

Obsługa klientów, dbałość o gości oraz atmosferę restauracji, inne prace zgodne z zawodem.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI MYJNI - od 1 850 PLN

mycie pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Strzelno (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

- pomoc w archiwizacji dokumentów związanych z rejstracją pojazdów oraz wydawaniem dowodów rejestracyjnych- przygotowanie do wysyłki poczty wydziału- obsługa kserokopiarki- obsługa telefonu i faksu- obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Leszno (wielkopolskie)

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 3 500 PLN

wykonywanie zabudów gipsowo-kartonowych. Ogólne prace wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Sędziszowa (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

-organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP i PPOŻ,-analiza rynku, kalkulacja cen oraz analiza kosztów handlowych pod wzgędem oczekiwań klientów i ich potrzeb,-prowadzenie negocjacji z dostawcami towarów oraz przygotowanie i zawieranie umów handlowych,-zamawianie i przyjmowanie towarów oraz dokonywanie ich odbioru ilościowo-jakościowego,-dokumentowanie zakupów i sprzeadży prowadzenie rozliczeń handlowych oraz rozpatrywanie reklamacji towarów,-badanie udziału firmy na rynku oraz wejście na nowe rynki
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Kraków (małopolskie)