Praca ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Radomsko kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stazu

Data publikacji: 2016-06-08

Lokalizacja: Radomsko (łódzkie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radomsko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomszczański

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

1 Maja 65, 98-330 Pajęczno, powiat: pajęczański, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: pajęczański

Gmina pracodawcy: Pajęczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pajęczno

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 65

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 700 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

obsługa biura, telefoniczna i internetowa obsługa klientów ( w tym niemieckojęzycznych) sklepu internetowego
kontakt przez PUP - 2017-07-06 - Biała Podlaska (lubelskie)

POMOC KUCHENNA (12/12) - od 2 200 PLN

osoby zarejestrowane do 30 roku życia z ustalonym II profilem
kontakt przez PUP - 2017-08-08 - Gliwice (śląskie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY - od 2 000 PLN

kontakt z klientem, obsługa systemu klasy CRM
kontakt przez PUP - 2017-07-24 - Sosnowiec (śląskie)

REALIZATOR DŹWIĘKU - od 2 000 PLN

realizacja nagrań audio, operowanie sprzętem w trakcie nagrań. Podłączanie sprzętu do pracy i nagrań. Zapewnienie obsługi dźwiękowej na imprezach plenerowych. Transport sprzętu do miejsca realizacji zleceń
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Bielawa (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY(NR 2680) - od 3 300 PLN

kontakt z klientem, zbieranie zamówień, pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 875 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2015-12-16 - Międzylesie (świętokrzyskie)

MURARZ - od 2 600 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-07-28 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 900 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Suwałki (podlaskie)

SZWACZKA - od 925 PLN

szycie odzieży na maszynach automatycznych typu RENDERKA lub OVERLOK
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace rementowo-budowlane
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Alwernia (małopolskie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

prace konserwacyjno-naprawcze zakładowej instalacji elektrycznej, usuwanie usterek
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Annopol (lubelskie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

UKŁADANIE BUKIETÓW I KOMPOZYCJI KWIATOWYCHOBSŁUGA KASY FISKALNEJPIELĘGNACJA ROŚLIN DONICZKOWYCHDBAŁOŚĆ O ESTETYKĘ I ARANŻACJĘ MIEJSC EKSPOZYCYJNO-SPRZEDAŻOWYCHOBSŁUGA KLIENTÓWDBAŁOŚĆ O RELACJĘ Z KLIENTAMIDBAŁOŚĆ O BIEŻĄCY ASORTYMENT
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Polkowice (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Pewel Wielka (śląskie)

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY - od 2 000 PLN

Pracownik działu SPRZEDAŻY
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Naprawa i konserwacja części samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Rakowice Wielkie (dolnośląskie)

PAKOWACZ KRUSZYW - od 1 850 PLN

OBSŁUGA. PAKOWANIE- ZAŁADUNEK KRUSZYW
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Doboszowice (dolnośląskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Skierniewice (łódzkie)

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA - od 1 850 PLN

obsługa maszyn do obróbki drewna
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Kurów (lubelskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Redagowanie róznych pism, rejestracja pism przychodzących, przygotowywanie dokumentacji do archiwizacji, przygotowywanie korespondencji do wysyłki, porządkowanie zwrotnych potwierdzeń, pomoc przy ustalaniu adresów stron do postepowania, pomoc przy prowadzeniu teczek aktowych, pomoc przy wykonywaniu zadań realizowanych przez Wydział Architektury Gospodarki Komunalnej i Inwestycji: z zakresu gospodarowania odpadami komunalnymi, dotyczących informacji o prowadzonych ocenach oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko oraz strategicznych ocenach oddziaływania na środowisko, z zakresu lesnictwa i ochrony środowiska, z realizacji programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego, pomoc przy sporządzaniu sprawozdań z wykonywania obiektów małej retencji, pomoc przy przygotowywaniu zestawień zużycia i kosztów energii elektycznej dla obiektów i punktów stanowiących własność Gminy Miasta Bochnia, pomoc przy przygotowywaniu sprawozdań z zarządzeń Burmistrza Miasta Bochnia oraz uchwał Rady Miasta Bochnia w części dotyczącej wydziału.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Bochnia (małopolskie)

MONTER-SPAWACZ - od 4 000 PLN

MONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWYCH, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, STAŻ PRACY 3-5 LAT, UPRAWNIENIA SPAWACZA E-111, E-113, MIG, MAG,
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Grodzisko Dolne (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

-sprzedaż, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Lednica Górna (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

sadzenie lasów
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Breń (zachodniopomorskie)

KUCHARZ KUCHNI AZJATYCKIEJ - od 600 PLN

Przygotowywanie półproduktów i potraw kuchni azjatyckiej, komponowanie przypraw stosowanych w kuchni azjatyckiej, dbałość o porządek i czystość w kuchni.
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Łódź (łódzkie)

PILARZ - do 2 000 PLN

wycinka drzew,cięcie drzew,krzewów i żywopłotów
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Będzin (śląskie)

POMOCNIK OPERATORA STABILIZATORA - od 2 300 PLN

Obsługa stabilizatora, relaizacja zleceń produkcyjncyh, sprawdzenie i zabezpieczenie dzianiny przygotowanej do stabilizacji. Kontrola stabilizatora.
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Łódź (łódzkie)

CUKIERNIK - od 2 000 PLN

Produkcja wyrobów cukierniczych
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Nowy Targ (małopolskie)