Praca ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Obora AUTO - ZIBI TOMASZEWICZ ZBIGNIEW

Miejsce pracy:
59-335 Obora, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: naprawa pojazdó samochodowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Obora

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubin

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w zawodzie

Nazwa pracodawcy: AUTO - ZIBI TOMASZEWICZ ZBIGNIEW

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubiński

Gmina pracodawcy: Lubin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Obora

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik pojazdów samochodowych*