Praca AGENT UBEZPIECZENIOWY Trębaczew kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Trębaczew, powiat: pajęczański, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Trębaczew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pajęczański

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 14.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

1 Maja 65, 98-330 Pajęczno, powiat: pajęczański, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: pajęczański

Gmina pracodawcy: Pajęczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pajęczno

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 65

Profil działalności pracodawcy: Agencja ubezpieczeniowa.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

1. Rejestracja godzin pracowników.2. Przygotowywanie zamówień na części zamienne i materiały do produkcji.3. Zamawianie materiałów BHP i P. POŻ.4. Przyjmowanie i rejestrowanie zamówień.5. Wypisywanie faktur sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Niestępowo (pomorskie)

CARVING W OWOCACH I WARZYWACH - od 1 850 PLN

rzeźbienie w owocach i warzywach, dekoracje w celach cateringowych
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Zielona Góra (lubuskie)

POZOSTALI SPAWACZE I POKREWNI - od 1 850 PLN

Obróbka i spawanie metodą MAG zgodnie z dokumentacją techniczną i instrukcjami przełożonych.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Kobylnica (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 650 PLN

Układanie wykładzin homogenicznych PCV w budynkach służby zdrowia, układanie glazury i terakoty, montaż systemów wentylacji mechanicznej w budynkach użyteczności publicznej
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Bytów (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Obsługa interesantów, obsługa komputera, urządzeń biurowych, archiwizowanie dokumentów szkoły.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 200 PLN

prac a przy produkcji okien PCV
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Kłobuck (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

realizacja planów naborowych, bieżaca obsługa słuchaczy szkoły, wydawanie i przyjmowanie dokumentów zaświadczeń itp.
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Kraków (małopolskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

Elektryk
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Lewin Brzeski (opolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

kontakty handlowe z kontrahentami, pozyskiwanie i obsługa klientów chińskich, sprzedaż towarów, monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Garbatka (mazowieckie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

pakowanie paczek,przygotowanie towaru do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Człuchów (pomorskie)

ROBOTNIK WYKONUJĄCY PROSTE PRACE PRZY UPRAWIE ROŚLIN I HODOWLI ZWIERZĄT - od 2 100 PLN

Prace związane z przygotowaniem gleby, pielęgnacja roślin, opieka nad zwierzętami, obsługa prostych urządzeń rolniczych.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Pracze (dolnośląskie)

REFERENT DS. KSIĘGOWYCH - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie min. średnie; znajomość zasad rachunkowości; obsługa urządzeń biurowych; wysyłanie korespondencji; księgowanie faktur inwestycyjnych; rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Gliwice (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - do 2 000 PLN

szalowanie,zbrojenie i betonowanie elementów żelbetowych
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

spawacz
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Stanowo (pomorskie)

POMOCNIK MLECZARSKI - 997,4 PLN

Przygotowywanie opakowań (koszy, pojemników,itp.) do pakowania wyrobów gotowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Stalowa Wola (podkarpackie)

PAKOWACZ - od 2 000 PLN

kontrola jakości pakowanych wyrobów na podstawie norm, obsłua piły do drewna i do aluminium, pakowanie profili wg. instrukcji
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Żory (śląskie)

PERSONEL SPRZĄTAJĄCY - od 1 850 PLN

Sprzątanie hal magazynu. Obsługa maszyny sprzątającej (możliwe szkolenie z obsługi maszyny). Umowa wstępnie na okres próbny (3 miesiące), później na czas nieokreślony. Praca na pełen etat, w godz. od 8-16. Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe (pożądane), mile widziane doświadczenie - 1 rok, orzeczenie o niepełnosprawności. Miejsce pracy: Gdańsk Kokoszki, możliwy zwrot kosztów dojazdu. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub mailowy. Tel.: 41 343-67-60 lub 506-313-583, e-mail: k.syska (at) karabelack.pl
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Gdańsk (pomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

prawidłowe archiwizowanie dokumentów zgodnie z instrukcją kancelaryjną i jednolitym rzeczowym wykazem akt; uzupełnianie spisów spraw w poszczególnych teczkach; pisanie pism, upinanie dokumentów; upinanie zwrotnych potwierdzeń odbioru do decyzji wymiarowych; kserowanie pism, dokumentów; wpisywanie korespondencji do dziennika korespondencyjnego
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Bartniczka (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO REMONTOWANIA FITTINGÓW - od 1 850 PLN

ocena stanu technicznego fittingów nastepnie ich kwalifikacja i skierowanie do remontu, naprawa wykonywana jest z wykorzystaniem narzędzi ręcznych, kontrola jakości
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Pszczyna (śląskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Oferta stażu w ramach programu POWER dla osób bezrobotnych do 29 roku życia. Doradca klienta w salonie sprzedającym usługi telefonii komórkowej
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Nowy Sącz (małopolskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych na danym stanowisku,zapoznanie się z materiałami oraz rodzajami materiałów - gatunków drewna wykorzystywanych w zakładzie stolarskim.
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Marynin (lubelskie)

REFERENT DS. BHP (POWER) - 997,4 PLN

Przygotowywanie projektó pism wewnetrznych i zewnetrznych, obsługa administracyjna, prowadzenie szczegółowej bieżącej dokumentacji wieloosobowego stanowiska pracy ds. BHP, archiwizacja dokumentó zgodnie z Instrukcją Kancelarayjną, wprowadzanie danych do programu eDekret.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Gdynia (pomorskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

przygotowanie materiałów stolarskich do produkcji mebli, obróbka mebli, obróbka mechaniczna płyt, drewna, składanie mebli
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW DREWNIANYCH - 997,4 PLN

przygotowanie drewna do obróbki począwszy od przygotowania tzw. kantówek po szlifowanie, frezowanie, bejcowanie i lakierowanie czy łączenie różnych elementów przy pomocy śrub
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Biała Niżna (małopolskie)

SPRZĄTACZ TERENÓW ZEWNĘTRZNYCH - od 12 PLN

sprzątanie terenów zewnętrznych
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Świętochłowice (śląskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 850 PLN

zawieranie umów ubezpieczeniowych, pozyskiwanie klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Urzędów (lubelskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ -PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Zbrojenie budowli. Dodatkowe prace spawalnicze - łączenie konstrukcji spawaniem elektrycznym. Betonowanie. Praca na wysokości powyżej 4 m. Możliwość pracy w delegacji, gwarantowane bezpłatne zakwaterowanie.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Nowa Sól (lubuskie)