Praca ELEKTROMECHANIK Mysłowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Naprawa maszyn mechanicznych oraz elektrycznych oraz elektronarzędzi i maszyn budowlanych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mysłowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Mysłowice

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Mikołowska 4a, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV + skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Mysłowice

Gmina pracodawcy: Mysłowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mysłowice

Ulica pracodawcy: Mikołowska

Numer budynku pracodawcy: 4a

Profil działalności pracodawcy:
Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

MECHANIK-OPERATOR POJAZDÓW I MASZYN ROLNICZYCH - od 1 850 PLN

Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Piława Górna (dolnośląskie)

REFERENT - 997,4 PLN

obsługa programu płatnik, zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracownikków, ustalanie urlopów, prowadzenie ewidencji badań, opisywanie faktur itp.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Kluczbork (opolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowywaniu dań, obróbka artykułów spożywczych, utrzymanie czystości w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Kamion (łódzkie)

REFERENT DS. ROZLICZEŃ - 1 850 - 2 500 PLN

przyjmowanie wpłat i wypłat oraz KP i KW, sporządzanie raportów kasowych, rozliczanie wyciągów bankowych, rozliczanie kierowców, kontrola KP kierowców, kontrola stanu depozytów na oddziałach, segregacja dokumentów kasowych
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Ruda Śląska (śląskie)

POMOC KUCHARZA - 997,4 PLN

brak
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Parysów (mazowieckie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 1 750 PLN

Młodszy kucharz/ pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Gdynia (pomorskie)

POMOC INSPEKTORA NADZORU BUDOWLANEGO/STAŻ - 997,4 PLN

udział w kontrolach i oględzinach
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Opole Lubelskie (lubelskie)

POWER DORADCA ZAWODOWY - 997,4 PLN

pomoc przy prowadzeniu zajęć
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

MURARZ - od 3 500 PLN

Murowanie
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 870 PLN

Kierowanie autobusem, przewóz osób
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Żuromin (mazowieckie)

POZOSTALI MAGAZYNIERZY I POKREWNI - od 2 000 PLN

magazynier pakowacz
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Balice (małopolskie)

DZIEWIARZ - od 1 850 PLN

obsługa maszyn dziewiarskich
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Brużyczka Mała (łódzkie)

STERNIK ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ - od 1 850 PLN

Obsługa łodzi żaglowych-prowadzenie rejsów z klientami,obsługa techniczna jachtów w porcie,konserwacja i zabezpieczenie jednostek w trakcie i po sezonie,kontakt z zagranicznymi klientami Spółki w języku rosyjskim lub ukraińskim
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Bohoniki (podlaskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

Dostawa okien do klienta, pomoc przy montażu oraz produkcji.
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Mońki (podlaskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 3 000 PLN

naprawa sprzetu rolniczego
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

KELNER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Złotoryja (dolnośląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

praca biurowa
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - od 1 850 PLN

pielgnacja terenów zieleni
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Działoszyn (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Pajęczno (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - do 1 850 PLN

Kierowca
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Malinie (podkarpackie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO (Z) - od 2 100 PLN

Nauczanie w oddziale przedszkolnym, nauczanie języka angielskiego.
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

pakowanie paczek, przenoszenie ciężarów, układanie artykułów reklamowych na palety, prace porządkowe, oklejanie witryn, przygotowanie terenu na postawienie reklamyUmowa zlecenie, 150 h w miesiącu
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

Oferta stażu w ramach programu POWER dla osób bezrobotnych do 29 roku życia.Firma zajmuje się sprzedażą głównie hurtową środków czystości, materiałów higienicznych, sprzętu czyszczącego. Ma stałą grupę odbiorców, których obsługuje. Stażysta będzie zajmować się informowaniem kontrahentów o cenach towarów, ich dostępności, przyjmowaniem zamówień, sporządaniem paragonów oraz faktur, przegladaniem stanów magazynowych i ich uzupełnianiem, kwitowaniem dostaw.
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Nowy Sącz (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

Opieka nad klientami firmy i pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Siedlce (mazowieckie)

OPERATOR SKLEPU INTERNETOWEGO - od 2 000 PLN

refundacja 30 art. 150 f
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Koszalin (zachodniopomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 1 850 PLN

-pomoc nauczycielowi podczas zajęć, -pomoc w przygotowniu dzieci do posiłku, leżakowania,-pomoc dzieciom podczas czynności higienicznych,-utrzymanie czystości w sali
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Kraków (małopolskie)

MANAGER RESTAURACJI - od 1 850 PLN

przyjmowanie zamówień, obsługa klientów, zaopatrzenie
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Kluczbork (opolskie)

SZLIFIERZ KAMIENI SZLACHETNYCH I OZDOBNYCH - od 2 300 PLN

wykształcenie zasadnicze zawodowe; doświadczenie zawodowe minimum 4 lat w zawodzie szlifierz kamieni szlachetnych i ozdobnych. Ogólny zakres obowiązków: obróbka kamieni szlachetnych i półszlachetnych ręczna oraz przy użyciu odpowiednich urządzeń mechanicznych dla celów jublilirskich i przemysłowych, nadanie im potrzebnej wielkości, kształtu, rodzaju szlifu i gładkości. Miejsce wykonywania pracy - Lublin.
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Lublin (lubelskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Indii, obsługa poczty w języku hindi i angielskim, dbanie o relacje z klientami z Indii
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)