Praca ELEKTROMECHANIK LUB ELEKTORNIK Gdynia Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o.

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na baterie umywalkowe.

Miejsce pracy: 81-323 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Naprawa autobusów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 18,5 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
18,50 zł brutto/godz.+13 pensja+100 % płatne niedziele i święta

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK LUB ELEKTORNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 18,5 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Kołłątaja 8, 81-332 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV - Pracodawca po zweryfikowaniu CV będzie kontaktował się z kandydatami

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: Kołłątaja

Numer budynku pracodawcy: 8

Nazwisko osoby zgłaszającej: Piotr Topolewicz

Adres składania dokumentów aplikacyjnych na to stanowisko:
Chwaszczyńska 169, 81-571 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Ulica pracodawcy: Chwaszczyńska

Numer budynku pracodawcy: 169

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 14.06.2016