Praca ELEKTROMECHANIK Kwidzyn CROP SERWIS KWIDZYN SP. Z O.O.

POŁUDNIOWA 2, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
usuwanie bieżących awarii maszyn samojezdnych i urządzeń, przelądy mechaniczne i elektryczne maszyn, prowadzenie dokumentacji i raportów bieżących

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kwidzyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kwidzyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kwidzyn

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Elektromechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 4)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, mechaniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: czytanie rysunków technicznych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. 4 lata doświadczenia zawodowego w naprawach instalacji samochodowej, znajomość zagadnień elektryki i automatyki, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, sumienność, odpowiedzialność

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 4

Nazwa pracodawcy: CROP SERWIS KWIDZYN SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kwidzyński

Gmina pracodawcy: Kwidzyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kwidzyn

Adres strony pracodawcy: http://www.cropserwis.com.pl

Ulica pracodawcy: POŁUDNIOWA

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy:
Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną, uprawa warzyw, naprawa i konserwacja maszyn, sprzedaż hurtowa owoców, warzyw, kwiatów, roślin. Świadczymy m.in. usługi zbioru warzyw, usługi remontowe kombajnów, naprawy wózków widłowych. Dysponujemy bazą profesjonalnego sprzętu, światowych wiodących marek, do zbioru warzyw. Nasze usługi skierowane są głównie w kierunku współpracy z WZPOW Kwidzyn Sp. z o.o. - lecz nie tylko. Współpracujemy także z plantatorami indywidualnymi oraz pozostałymi gospodarstwami rolnymi. Naszym celem jest ciągły rozwój. Spółka rozszerza działalność poprzez stworzenie dodatkowej komórki organizacyjnej Agro - kontraktację oraz kontrolę upraw. Posiadamy rozbudowany park maszynowy przeznaczony do zbioru grochu, fasoli i kukurydzy. Umożliwiamy kontraktację warzyw i zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie ich uprawy. Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu diagnostyki hydraulicznej oraz napraw i remontów maszyn rolniczych.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.04.2016