Praca DOZORCA Gronowo Górne PHU PAL DREW Piotr Żabiński

Stanowisko: DOZORCA

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: dozór zakładu, drobne prace naprawcze, obsługa pieca c.o.

Data publikacji: 2015-11-06

Lokalizacja: Gronowo Górne (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: PHU PAL DREW Piotr Żabiński

Berylowa 7, 82-310 Gronowo Górne, powiat: elbląski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
dozór zakładu, drobne prace naprawcze, obsługa pieca c.o.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DOZORCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gronowo Górne

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: elbląski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Elbląg

Zawód: dozorca

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie, umiejętność obsługi pieców c.o., umiejętność drobnych napraw, mile widziani emeryci i renciści

Nazwa pracodawcy: PHU PAL DREW Piotr Żabiński

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt telefoniczny 55 235 32 61 - umówić się na spotkanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: elbląski

Gmina pracodawcy: Elbląg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gronowo Górne

Ulica pracodawcy: Berylowa

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Zawód wykonywany przez pracownika: dozorca