Praca ELEKTROMECHANIK ` Dobrzykowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Dobrzykowice, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Diagnozowanie i naptrawa instalacji elektrycznych samochodów osobowych i dostawczych. Miejsce pracy:DobrzykowiceKontakt kandydató z pracodawcą telefoniczny.Oferta znajduje się w sali: F

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK `

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dobrzykowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wrocławski

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 925 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektromechanik pojazdów samochodowych*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
CU Wykształcenie średnie techniczne, staz pracy 5 lat, diagnozowanie i naprawa instalacji elektrycznych samochodów osobowych i dostawczych.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt telefoniczny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Adres strony pracodawcy: www.jgautoserwis.pl

Ulica pracodawcy: Gliniana

Numer budynku pracodawcy: 20/22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Podobne oferty pracy

ASYSTENT NAUCZYCIELA ŚWIETLICY - 997,4 PLN

Zgodnie z Programem stażu m.in:- organizacja pracy opiekuńczo-wychowawczej- opracowanie dokumentacji- pomoc wychowawcom klas w zajeciach opiekuńczych
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Sól (śląskie)

MAGAZYNIER PUNKTU SKUPU ZŁOMU I SKŁADU WĘGLA - do 1 850 PLN

obsługa punktu skupu złomu i składu węgla
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Iława (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

- prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Żywiec (śląskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

brak
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

KIEROWNIK DS. USŁUG TURYSTYCZNYCH I SPORTOWYCH - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu:http://www.pup.gliwice.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/staze.htmlWykształcenie średnie; organizowanie imprez sportowych oraz turystycznych; kontakt z mediami i partnerami organizacji; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 997,4 PLN

malowanie, szpachlowanie, prace elewacyjne
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Gniezno (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

STYLISTKA PAZNOKCI - od 1 850 PLN

stylizacja paznokci, manicure
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 950 PLN

sprzedaż produktów przez telefon, informowanie o produktach, obsługa poczty elektronicznej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRAWNIK - od 2 000 PLN

przygotowywanie pism procesowyc/umów itp., obsługa administarcyjna Kancelarii, prace biurowe, legal research, kontakt z klientami Kancelarii
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 900 PLN

-prace na budowie
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Świebodzin (lubuskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 925 PLN

Obsługa klineta w zakresie ubezpieczeń majątkowych i na życie. Doświadczenie zawodowe mile widziane.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Kępno (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

przedstawianie ofert handlowych właścicielom firm oraz osobom indyw., pozyskiwanie klienta końcowego na produkty branży odnawialne Źródła Energii
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Słomniki (małopolskie)

DYREKTOR GENERALNY DS. SPRZEDAŻY I ROZWOJU - 211 - od 9 423,89 PLN

test rynku pracynadzorowanie pray i działań działu sprzedaży i rozwoju. Zarządzanie projektami od momentu ich zaplanowania po implementację. Testowanie strategii dla ciągłości rozwoju. Realizacja projektów zgodnie z wymaganiami klienta.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Świdnica (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA(NR 0288) - od 1 850 PLN

POMOC W PRZYGOTOWANIU POSIŁKÓW ŚNIADANIOWYCH, LUNCHOWYCH I OBIADOWYCH.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 1 850 PLN

Praca w warsztacie, naprawa pojazdów ciężarowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO-ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace budowlane, dowóz materiałów
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Jasło (podkarpackie)

FRYZJER - do 1 750 PLN

Strzyżenie, farbowanie, upinanie.
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

kontakt z klientami, przyjmowanie zamówień, dbanie o obieg dokumentacji w firmie, pozostałe prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

KIEROWCA-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kierowanie samochodem pod nadzorem opiekunaskładanie zamówieńpakowanie towarureklamowanie produktówsprzedaż towaru pod nadzorem opiekuna
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Łochowice (kujawsko-pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Szadek (łódzkie)

Sprzedaż towaru; obsługa kasy fiskalnej; zamawianie towaru; ekspozycja towaru; sprawdzanie dat przydatności towarów; wycena towaru; dbanie o czystość stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Karbowo (kujawsko-pomorskie)

PAKOWACZ - do 1 850 PLN

Obsługa taśmy, obsługa specjalistycznego sprzętu do pakowania towaru, obsługa skanera, zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem, pakowanie towaru, kompletacja zamówień, rozładunek towaru.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Przypust (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed