Praca EKSPERT DS. PRODUKTU Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Wsparcie biznesu w zakresie znajomości produktu, szkolenia, obsługa zapytań ad-hoc, wsparcie klienta (e-mail, telefon, chat)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: EKSPERT DS. PRODUKTU

Data zakończenia pracy: 30.06.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Min. roczne doświadczenie w obsłudze klienta rosyjsko i ukraińskojęzycznego (email, telefon, chat), min. roczne doświadczenie w kierowaniu zespołem, umiejętność ustalania priorytetów, b. dobrze rozwinięte zdolności analityczne oraz komunikacyjne, dośw. w przeprowadzaniu szkoleń, znakomita znajomość produktu w obecnej branży kandydata (preferowana branża IT), wymagana znajomość działania usług Google AdWords i MyBusiness

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 07.06.2016