Praca INTROLIGATOR Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
pomoc introligatora przy pracach introligatorskich

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INTROLIGATOR

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: min. ZSZ introligatorska

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - od 1 750 PLN

Prace porządkowie, utrzymywanie czystości terenu wokół plantacji i pomieszczeniach gospodarczych, pielęgnacja roślin, pielenie chwastów oraz zbiór ręczny truskawek, borówek, konfekcjonowanie owoców
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- obsługa klienta w zakresie sprzedaży artykułów budowlanych- realizowanie płatności gotówkowych i bezgotówkowych z wykorzystaniem kasy fiskalnej- przygotowywanie oferty handlowej oraz prezentowanie jej klientom- obsługa urządzeń technicznych dostępnych na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Leszno (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ- STAŻ FP - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej- staż FP
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Września (wielkopolskie)

ASYSTENTKA DO BIURA Z JĘZYKIEM OBCYM - od 2 100 PLN

sporządzanie i prowadzenie korespondencji biurowej w języku obcym, udzielanie informacji telefonicznej, przygotowywanie zebrań, narad
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Poznań (wielkopolskie)

BARISTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, prace baristyczne
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Łódź (łódzkie)

ASYSTENT/KA DYREKTORA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- prowadzenie spraw sekretariatu,- obsługa urządzeń biurowych, - prowadzenie terminarza spotkań biznesowych dyrektora z klientami,- przyjmowanie korespondencji z zewnątrz, jej rejestracja w dzienniku korespondencyjnym,- redagowanie pism służbowych i ich wysyłka,- wysyłanie odpowiedzi drogą e-mailową.
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Głowno (łódzkie)

WYKONYWANIE CZYNNOŚCI POMOCNIKA RESTAURACJI - od 2 184 PLN

- pomoc w obsłudze bieżącej klienta na barze i w kuchni- pomoc w przygotowaniu i wydaniu imprez zorganizowanych
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Kąty Wrocławskie (dolnośląskie)

WIODĄCY PROGRAMISTA APLIKACJI - do 12 500 PLN

WSPARCIE TECHNICZNE ZESPOŁU, KIEROWANIE I ZARZADZANIE ZESPOŁEM INZYNIERÓW, STOSOWANIE SIE DO PROCEDUR I PRAKTYK FIRMY, TWORZENIE I I OPRACOWYWANIE ODPOWIEDNICH RAM ZAUTOMATYZOWANYCH TESTÓW, BENCHMARKI, ANALIZY WYDAJNOŚCI, SKALOWALNOŚCI OGÓLNEJ PLATFORMY, DOKUMENTACJA ZYSKU, WYNIKÓW , ANALIZ, ZALECEŃWYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE WYŻSZE (INFORMATYCZNE), DOŚWIADCZENIE W PROJEKTOWANIU, ROZWOJU, WYKORZYSTANIA MAGISTRALI KOMUNIKATÓW I ARCHITEKTURY ZOREINTOWANEJ NA USŁUGI, UMIEJĘTNOŚĆ PROGRAMOWANIA OBIEKTOWEGO, ZROZUMIENIE I ZAANGAŻOWANIE W JAKOŚCI PRODUKTU, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW SKRYPTOWYCH NP. JAV, JAVASCRIPT, HTML,
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Pomoc przy przygotowywaniu posiłków, wydawanie posiłków (tradycyjna Polska kuchnia)
BAR STOKROTKA "FAMILI" - 2016-06-15 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Dźwierzuty (warmińsko-mazurskie)

USTAWIACZ MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA - od 1 850 PLN

Ustawiacz maszyn do obróbki drewna będzie zajmować się dostosowywaniem zespołów roboczych obrabiarek do wymiarów elementów i planowanego zakresu obróbki przez odpowiednie ich ustawienie i zamocowanie właściwych narzędzi, ustawianiem stosownie do wymiarów obrabianego elementu, zespołów posuwowych, dobieraniem wymiarów zespołów roboczych w urządzeniach do nanoszenia klejów i materiałów malarsko - lakierniczych, stosownie do właściwości nanoszonych substancji, dobieraniem ciśnienia i temperatury prasowania w prasach do klejenia i okleinowania, nastawianiem urządzeń montażowych stosownie do wymiarów montowanych wyrobów, dobieraniem siły i ciśnienia gięcia w zależności od wymiarów i sposobu gięcia elementów oraz smarowaniem i bieżącą konserwacją obrabiarek, narzędzi i urządzeń.
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

KONSERWATOR ZABYTKÓW ARCHITEKTURY - od 2 300 PLN

Konserwacja zabytków, renowacja fresków, renowacja i odtwarzaniekamiennych portali i portali okiennych.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Zakopane (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowanie posiłków do szpitala
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Kwidzyn (pomorskie)

KUCHARZ - od 2 500 PLN

Przygotowanie potraw i ichwydawanie,dbanie o czystość, racjonalna gospodarka produktami
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane: kafelkowanie, gładzie, tynki, malowanie, murowanie
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY ( 72Y) - od 1 850 PLN

oferta w ramach robót publicznych: obsługa urządzeń biurowych,archiwizacja dokumentów,przygotowywanie projektów pism
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Karczew (mazowieckie)

KAMIENIARZ - od 2 000 PLN

wykonywanie elementów elewacyjnych i wykończeniowych z kamienia łupanego szliwowanego i łamanego.Wykonywanie kostek brukowych ,krawezników i innych elemnetów z kamienia wykorzytywanych do budowy drug
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Lututów (łódzkie)

STAŻ DO 30
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Wągrowiec (wielkopolskie)

KUCHARZ (WYPOS/DOPOS ST. PRACY) - od 1 850 PLN

Przygotowywanie od podstaw i pieczenie pizzy.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Dobiegniew (lubuskie)

SPRZEDAWCA (OFERTA PRACY PO STAŻU) - od 1 850 PLN

obsługa klienta i kasy fiskalnej, układanie towaru i przyjmowanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Owczary (małopolskie)

PILARZ- DRWAL - od 1 850 PLN

pilarz-drwal
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Ząbrowo (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie klientów z krajów wschodnich, delegacje, prowadzenie dokumentacji firmy.Praca na terenie woj. małopolskiego.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Kraków (małopolskie)

KOSZTORYSANT BRANŻY BUDOWLANEJ/DEKARSKIEJ - od 3 500 PLN

Tworzenie przedmiarów robót budowlanych w oparciu o dokumentację techniczną, zbieranie informacji handlowych dot. materiałów budowlanych, przeprowadzanie wizji lokalnych, utrzymywanie stałego, bezpośredniego kontaktu z inwestorami i generalnymi wykonawcami na etapie przygotowania ofert produkcji oraz negocjacji cenowych.Miejsce pracy: Kraków/Batowice.
PIOTR PTAK F.P.H.U. "REIMS" - 2016-06-02 - Kraków (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed