Praca EKSPERT DS. INŻYNIERII SYSTEMÓW Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: EKSPERT DS. INŻYNIERII SYSTEMÓW

Wynagrodzenie: od 10 000 PLN

Zakres obowiązków: Utrzymywanie baz danych, ich administrowanie. Odpowiedzialność, za jakość kodu oraz tworzonych rozwiązań. Wdrażanie nowych funkcjonalności bez nadzoru. Odpowiedzialność za data Architecture oraz przewadzenie zespołu do 5 osób.

Data publikacji: 2016-06-17

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Utrzymywanie baz danych, ich administrowanie. Odpowiedzialność, za jakość kodu oraz tworzonych rozwiązań. Wdrażanie nowych funkcjonalności bez nadzoru. Odpowiedzialność za data Architecture oraz przewadzenie zespołu do 5 osób.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: EKSPERT DS. INŻYNIERII SYSTEMÓW

Data zakończenia pracy: 10.07.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe, co najmniej 5 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku; doświadczenie w realizacji projektów oraz wykorzystania narzędzi systemowych niezbędnych do weryfikacji potrzeb biznesowych projektu; doświadczenie w zarządzaniu projektami systemowymi, zdolność do zarządzania różnorodnymi i licznymi potrzebami klientów; rozumienie kwestii zarządu, oraz umiejętność wdrażania planów zarządu poprzez strategie, programy i projekty; doświadczenie w pracy z troubleshooting metoda diagnozowania potencjalnych nieszczelności systemów; doświadczenie z Service Desk/ Ticketing software; praca w oparciu TDI Test Driven Infrastructure; doświadczenie w pracy z takimi technologiami jak MySQL. MS-sQL Server, Oracle etc; doświadczenie z tzw. Bug/development tracking system; znajomość cyklu rozwoju oprogramowania, znajomość Disaster recovery strategy; znajomość shell script oraz Python; znajomość hadoop, Spark, znajomość konfiguracji Cluster solution operation takich jak (Red Hat Cluster, Power HA, HACMP); znajomość i wiedza praktyczna z zakresu tworzenia schematów programowych; dobre rozumienie zasad programowania zorientowanego na cel; umiejętność definiowania procesów ITIL/ITSM; doskonała zdolność do rozwiązywania problemów oraz umiejętności analityczne; rozumienie dokumentacji projektowej jak również umiejętność przygotowywania dokumentacji dotyczącej stworzonego kodu. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, (zwłaszcza w obszarze programowania) zarówno w mowie i w piśmie; znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie