Praca EKSPEDIENTKA Piekary Śląskie PIEKARNIA-SKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY "TRADYCJA" S. C. CIESZYŃSKI JÓZEF, KOT AGNIESZKA, KOT PIOTR

41-945 Piekary Śląskie, powiat: m. Piekary Śląskie, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Bezpośrednia obsługa klienta, przyjmowanie towaru

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: do uzgodnienia,

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: EKSPEDIENTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Piekary Śląskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Piekary Śląskie

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Piekary Śląskie

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie w handlu min. 2 lata, mile widziane doświadczenie w branży spożywczej, obsługa komputera

Nazwa pracodawcy:
PIEKARNIA-SKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY "TRADYCJA" S. C. CIESZYŃSKI JÓZEF, KOT AGNIESZKA, KOT PIOTR

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt telefoniczny.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Piekary Śląskie

Gmina pracodawcy: Piekary Śląskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piekary Śląskie

Profil działalności pracodawcy: Piekarnia.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.01.2016