Praca EKSPEDIENTKA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
obsługa kasy fiskalnej, odbiór towaru, dokładnie na regał, utrzymanie porządku

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: EKSPEDIENTKA

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość obsługi kasy fiskalnej, praca w handlu spozywczym, umiejętność pracy w grupie, swoboda w nawiązywaniu kontaktu z klientami, dyspozycyjność

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

TELEMARKETER - 1 500 - 2 500 PLN

telefoniczne pozyskiwanie darczyńców
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Poznań (wielkopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA/DOPOSAŻENIE/16/8183 - od 1 850 PLN

sprzedaż i przyjmowanie towaru branży szkolno-biurowej, zabawek i art. dekoracyjnych, obsługa ksero, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Praca fizyczna, wykonywanie prac porządkowych oraz nieskomplikowanych prac naprawczych budynku i wokół budynku
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 300 PLN

Obsługa klientów hurtowych (firma jest hurtownią odzieży), głównie obywateli Turcji, turecki niezbędny do komunikacji z klientami i zarządem. Praca na pół etatu od poniedziałku do piątku w godzinach 9-13.
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Raszyn (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 900 PLN

przewóz rzeczy produkowanych w firmie STEX oraz usługi transportowe
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Łysomice (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

operator wózka widłowego terenowgo
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Uśniaki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA- KASJER - 997,4 PLN

(dla osób do 30rż) sprzedaz w sklepie spożywczym, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

REFERENT - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

URZĘDNIK PODATKOWY - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Poznań (wielkopolskie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

Strzyżenie włosów, modelowanie, stylizacja, koloryzacja, utrzymywanie czystości miejsca pracy.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Łódź (łódzkie)

SPAWACZ - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-11-13 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

(STARSZY) PROGRAMISTA JAVA - 10 000 - 14 000 PLN

Opracowywanie wydajnego kodu programu z szerokiej gamy specyfikacji programowych.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Kraków (małopolskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - od 2 000 PLN

prowadzenie grupy czterolatków - wychowawca grupy
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Mosina (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - 997,4 PLN

produkcja trzonków
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Rogajny (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Usługi ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Bobolice (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

zgodnie z umową
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Wielopole Skrzyńskie (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, zamawianie towarów.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Grybów (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

KONSTRUKTOR ODZIEŻY - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Złoty Stok (dolnośląskie)

PRODUKCJA SANITARIATÓW - do 12 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie w pracy na produkcji; zdolności manualne; odpowiedzialność; dokładność w wykonywaniu zadań; zakres obowiązków: obsługa linii produkcyjnej oraz jej przygotowanie do rozpoczęcia i zakończenia produkcji; sortowanie i układanie gotowego wyrobu; bieżące śledzenie cyklu produkcyjnego; szybkie wykrywanie wad i nieprawidłowości; umowa zlecenie; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Gliwice (śląskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - 997,4 PLN

pomoc w sprawowaniu opieki i prowadzeniu zajęc terapeutycznych, pomoc w pracach pielęgnacyjno-higienicznych, organizowanie czasu wolnego podopiecznym, pomoc w przygotowywaniu posiłków, opieka nad uczestnikami w drodze do i z ośrodka, pomoc w prowadzeniu zajęć rahabilitacyjno-rekreacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Kościan (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa klienta i sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Koziczyn (mazowieckie)

MONTER - 997,4 PLN

Składanie wiązek kablowych oraz składanie rozdzielnic elektrycznych na podstawie schematów elektrycznych.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Reda (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

układanie, metkowanie towaru, rozliczanie wniosków z NFZ, wystawianie faktur, pomoc w sprzedaży detalicznej, dbanie o czystość w m-scu pracy, załatwianie reklamacji zakupionych towarów, zamawianie towarów
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Olkusz (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Złotów (wielkopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 900 PLN

przygotowywanie różnych rodzajów podłoży pod malowanie np. naprawa podłoża, oczyszczanie z kurzu; kładzenie parkietów i innych rodzajów podłóg lub pokrywanie podłóg i ścian płytami lub płytami mozajkowymi; nakładanie materiałów izolacyjnych na ściany, sufity i podłogi; wykonywanie prac tynkarskich oraz okładzin ściennych; wykonywanie prac malarskich i tapeciarskich; naprawa i konserwacja sprzętu budowlanego.
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Model (mazowieckie)