Praca EKSPEDIENTKA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
bezpośrednia obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, eksponowanie towaru, prowadzenie dokumentacji handlowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: EKSPEDIENTKA

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziany księgowy-bilansista

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OBSŁUGI PŁACOWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDWLANY - od 1 850 PLN

budowa i remonty budowlane
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Gończyce (mazowieckie)

SEKRETARKA - od 1 850 PLN

przyjmowanie, rejstrowanie i wysyłanie poczty, gromadzenie i przechowywanie dokumentacji, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, nadzór i kontrola nad realizacją zamówień art. biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

MENEDŻER - od 2 800 PLN

nawiązywanie kontaktów handlowych z hurtowniami w Rosji, Litwie i Estonii
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA - od 500 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem. Wypełnianie dokumentów przewozowych w języku ukraińskim i rosyjskim.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Łódź (łódzkie)

TESTER OPROGRAMOWANIA / SOFTWARE TESTER - 7 000 - 12 000 PLN

odpowiedzialność za stworzenie i utrzymanie funkcji / testów funkcjonalnych i systemowych napędzane wymagań biznesowych, zaprojektowanie kodu i utrzymanie zautomatyzowanych testów (w tym testów regresji), analiza wyników testów w celu zapewnienia istniejącej funkcjonalności, pomoc w przygotowaniu dokumentacji oprogramowania, wykazanie szerokiej wiedzy na temat rozwiązań testowych i realizacja w stosownych przypadkach
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK DO SPRAW UBEZPIECZEŃ - 997,4 PLN

Opracowywanie i przedstawianie klientowi ofert ubezpieczeniaZawieranie umów ubezpieczeniaSporządzaie i dostarczanie ubezpieczycielowi usatlonych przez niego informacjiUdzielanie klientowi niezbędnych informacjiObsługa programów MS Office (Word, Excel)praca od poniedziałku do piątku 9:00-14:00w soboty 9:00-11:00
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Mielec (podkarpackie)

SEKRETARZ - ASYSTENT PRAWNY - od 1 850 PLN

Obsługa sekretariatu kancelarii
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Kalisz (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa bufetu
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Ustroń (śląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR MASZYN OBRÓBKI DREWNA - od 2 000 PLN

obsługa maszyn do produkcji drzewnej
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Zaklików (podkarpackie)

MONTER WYROBÓW Z DREWNA - od 10 PLN

montaż elementów z drewna i tworzyw sztucznych w gotowe wyroby, praca przy maszynach produkcyjnych praca w systemie czterobrygadowym
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Z NACZEPĄ TYPU CHŁODNIA - od 1 850 PLN

- Transport art. spożywczych na terenie całej Polski. Baza w Gliwicach.- Wynagrodzenie: 1850 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na 3 lata. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Godziny pracy zgodnie z czasem pracy kierowców. Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 miesiące jako Kierowca ciągnika siodłowego. Wymagane aktualne badania psychotechniczne.
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Katowice (śląskie)

OBSŁUGA PIZZERNI - 997,4 PLN

pomoc przy sporządzaniu pizzy
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

koszenie trawy , prace porządkowe na terenie szkoły
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Głubczyce (opolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

-zapoznanie się z przepisami BHP i Ppoż. oraz stanowiskiem pracy-wykonywanie prac malarskich i tapeciarskich-przygotowanie różnego rodzaju podłoży pod malowanie-wykonywanie prac murarskich związanych z budową ścianek działowych-wykonywanie prac tynkarskich oraz okładzin ściennych-nakładanie materiałów izolacyjnych na ściany, sufity i podłogi-układanie paneli i innych rodzajów podłóg
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Świebodzin (lubuskie)

KOSMETYCZKA (RPO) - 997,4 PLN

Wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy, manicure, pedicure, henna, pomoc przy wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

mycie autobusów, sprzątanie posesji, utrzymywanie czystości i parkingu, sprzątanie terenu wokół budynku
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Wichrów (dolnośląskie)

CIEŚLA - od 2 500 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Warszawa (mazowieckie)

STARSZY KSIĘGOWY - od 4 790 PLN

Analiza zdolności kredytowej spółki shella.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Zabierzów (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 2 000 - 4 000 PLN

Zgodny z danym stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2015-11-20 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

POMOC KSIĘGOWA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Poznań (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Sierpc (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

montaż instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Dobków (dolnośląskie)