Praca EKSPEDIENTKA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: EKSPEDIENTKA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: bezpośrednia obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, eksponowanie towaru, prowadzenie dokumentacji handlowej

Data publikacji: 2016-03-25

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
bezpośrednia obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, eksponowanie towaru, prowadzenie dokumentacji handlowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: EKSPEDIENTKA

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziany księgowy-bilansista

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - 997,4 PLN

mycie pojazdów wewnątrz i na zewnątrz
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Olkusz (małopolskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

nauka dekretowania i księgowania dokumentów, prowadzenia ewidencji kasowej, współpraca z klientami
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Linowiec (pomorskie)

KOSMETYCZKA - od 1 800 PLN

wykonywanie pedicure, manicure. Liczba godzin w miesiącu ok. 130 godz. w miesiącu. Nie może być umowa o pracę, ponieważ liczba godzin pracy jest uzależniona od ilości przyjmowanych klientek.
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Wrocław (dolnośląskie)

ZBROJARZ - od 13 PLN

wykonywanie zbrojeń
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Radom (mazowieckie)

OPERATOR PRODUKCJI - od 2 000 PLN

odbiór detali z linii produkcyjnej, kontrola wizualna wyrobów w procesie produkcji zgodnie z procedurą systemu jakości, montaż wyrobów zgodnie z instrukcjami pakowania wyrobów, naklejanie kodów identyfikacyjnych na produkowanym detalu, wykonywanie selekcji wyrobów zablokowanych z produkcji
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Ostaszewo (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

załadunek, rozładunek towaru, prowadzenie samochodu ciężarowego, wykonywanie czynności kontrolno - obsługowych, mycie i czyszczenie pojazdu
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Słubice (lubuskie)

PR/ SPRZĄTACZ POJAZDÓW (STAŻ RPO) - 997,4 PLN

Zgodny z wnioskiem
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Wałbrzych (dolnośląskie)

WYDAWCA POSIŁKÓW / BUFETOWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Siewierz (śląskie)

OPERATOR PIŁY TARCZOWEJ - od 2 000 PLN

Operator piły tarczowej
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Bobrowniki (wielkopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 750 PLN

remont, wykończenie wewnętrze; kafelkowanie, tynki, gładzie, montaż stolarki otworowej (drzwi, okna) panelowanie ściany, montaż paneli podłogowych, malowanie, wykonywanie instalacji sanitarnych
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Świętochłowice (śląskie)

obsługa klienta, obsluga kasy fiskalnej, pryjmowanie, wykladanie towaru, dbanie o prawidłowa ekspozycje towaru, utrzymanie czystości na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2017-06-26 - Ruda Śląska (śląskie)

124U - FRYZJER - od 2 500 PLN

strzyżenie,koloryzacja,upięcia
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Radom (mazowieckie)

TYNKARZ - RASZYN - od 1 000 PLN

prace związane z tynkowaniem - tynk cementowy, strukturalny, tynkowanie ręczne i maszynowe, kładzenie gładzi, praca od poniedziałku do soboty w godz. 7-15 - 1/2 etatu
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Raszyn (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI TECHNICZNEJ (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Zabrze (śląskie)

ASYSTENT PRZYGOTOWYWANIA PRODUKCJI - 997,4 PLN

Zaprasowywanie elementów odzieży, pakowanie bluzek, naklejanie etykiet
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Twardogóra (dolnośląskie)

MONTER INTALACJI - od 1 750 PLN

Umiejętność obśługi urzadzeń elektrotechnicznych, umiejętność wiercenia, skręcania, czytani instrukcji.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Łódź (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami wietnamskimi, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2017-08-04 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Nadzór nad dokumentami firmowymi, wykonywanie świadczonych usług na rzecz klientów, obługa urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2017-07-12 - Niepołomice (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY/STAŻ - 997,4 PLN

pomoc w wykonywaniu prostych prac budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Łubki-Kolonia (lubelskie)

MŁODSZY KONSULTANT WSPARCIA SIECI - od 5 500 PLN

Rozwiązywanie problemów sieciowych obejmujących różne technologie; nawiązywanie i utrzymanie relacji z różnymi klientami; analiza wymagań dotyczących sieci i proponowanie rozwiązań zgodnych z wymaganiami biznesowymi; udzielanie konsultacji w procesie rozwiązywania problemów i ustalania optymalnego planu serwisowego dla klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

serwis ogumienia, drobna mechanika pojazdowa
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Piła (wielkopolskie)

F- MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 2 000 PLN

Montowanie i składanie konstrukcji stalowych silosów na wysokosciach na terenie Rosja, Ukraina oraz Białoruś. Nadzór nad uruchomianiem obiektów i poprawnościa ich działania, serwisowanie obiektów.
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Ukraina (Ukraina)

DORACA KLIENTA - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Opoczno (łódzkie)

KASJER - od 2 250 PLN

obsługa klienta, sprzedaż biletów i usług firmy
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Oława (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ-DZIAŁ KSIEGOWOSCI - 997,4 PLN

obsługa urządzen biurowych,archiwizacja dokumentów,wykonywanie prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Chrzanów (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 11 PLN

rozładunek i załadunek aut zgodnie z przyjętym harmonogramem i wskazaniami skanera, pilnowanie porządku na magazynie
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Tarnowo Podgórne (wielkopolskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

kierowanie samochodem ciężarowym, nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem; praca na terenie Polski
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Ksawerów (łódzkie)