Praca EKSPEDIENTKA/KASJER Częstochowa WAFELEK SUPERMARKETY Sp. z o.o. Sp.K.

Niepodległości 48, 42-202 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, wykładanie towaru

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: EKSPEDIENTKA/KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Częstochowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Częstochowa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Częstochowa

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Sprzedawca*

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
nie jest konieczna książeczka sanepid w pierwszym etapie rekrutacji (wystarczy zaświadczenie lekarskie)

Nazwa pracodawcy: WAFELEK SUPERMARKETY Sp. z o.o. Sp.K.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Krakowska 45, 42-202 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 7.00-15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Częstochowa

Gmina pracodawcy: Częstochowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Częstochowa

Ulica pracodawcy: Krakowska

Numer budynku pracodawcy: 45

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż hurtowa artykułów spożywczych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.06.2016