Praca EKSPEDIENTKA Częstochowa Firma Handlowo-Usługowa Paweł Mirecki

Miejsce pracy:
42-216 Częstochowa 23, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Sprzedaż artykułów spożywczych, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: EKSPEDIENTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Częstochowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Częstochowa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Częstochowa

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziana książeczka lub gotowość do jej wyrobienia, chęci do pracy. Mile widziana osoba do przyuczenia.

Nazwa pracodawcy: Firma Handlowo-Usługowa Paweł Mirecki

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Adres pracodawcy:
42-216 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Najpierw kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Częstochowa

Gmina pracodawcy: Częstochowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Częstochowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 07.07.2016