Praca EKSPEDIENT WYPOŻYCZALNI Ostróda Firma Handlowo Usługowa CHUDZIŃSKI

Miejsce pracy:
14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: wypozyczanie sprzetu wodnego

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: EKSPEDIENT WYPOŻYCZALNI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostróda

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostródzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ostróda

Zawód: ekspedient wypożyczalni

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane osoby uczące się. Praca w wypożyczalni sprzętu wodnego przy Żegludze Ostródzko Elbląskiej. Kontakt telefoniczny w celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną

Nazwa pracodawcy: Firma Handlowo Usługowa CHUDZIŃSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

3 Maja 17/1, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, powiat: nowomiejski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: osoby pełnoletnie, uczące sie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: nowomiejski

Gmina pracodawcy: Nowe Miasto Lubawskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowe Miasto Lubawskie

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 17

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Zawód wykonywany przez pracownika: ekspedient wypożyczalni