Praca EKSPEDIENT Władysławowo kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Władysławowo, powiat: pucki, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Obsługa kasy fiskalnej, obsługa krajalnicy do wędlin i serów.Obsługa wagi, maszynki do mielenia, do rozbijania mięsa, kontrola jakości i świeżości towarów i dostaw, zapisy parametrów kontrolnych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: EKSPEDIENT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Władysławowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pucki

Zawód: pozostali sprzedawcy sklepowi (ekspedienci)

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Elizy Orzeszkowej 7, 84-100 Puck, powiat: pucki, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: pucki

Gmina pracodawcy: Puck

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Puck

Ulica pracodawcy: Elizy Orzeszkowej

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy: SPRZEDAŻ DETALICZNA MIĘSA I WĘDLIN

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali sprzedawcy sklepowi (ekspedienci)

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

F-PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 925 PLN

prace porządkowe pomieszczeń biurowych i socjalnych
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Chojnów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

-organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów, przygotowanie produktów do sprzedaży-informowanie nabywcy o walorach sprzedawanych produktów; pomoc nabywcy przy wyborze produktu-realizacja zamówień składanych przez nabywców; załatwianie reklamacji zakupionych towarów-przyjmowanie i rejestrowanie zamówień na towary w hurtowniach, zawieranie transakcji sprzedaży -sporządzanie faktur za towary
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Świebodzin (lubuskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Rakoniewice (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż art. sportowych
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Biała Podlaska (lubelskie)

EKSPEDIENTKA - od 1 750 PLN

Sprzedaz wyrobów cukierniczych, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

prace biurowe obsługa urzadzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Wilczęta (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI (STAŻ) - 997,4 PLN

Technik administarcji (staż)
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Tychy (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 850 PLN

pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Glanów (małopolskie)

DORADCA - KASJER - od 2 000 PLN

Przyjmowanie wpłat, wypłaty z rachunków kleinta, otwieranie nowych rachunków, udzielanie pożyczek, rozliczanie kas, wypłaty z POS
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Sieradz (łódzkie)

ZBIJACZ PALET - od 1 850 PLN

rozpoznanie materiału drzewnego, określenie właściwości fizycznych, mechanicznych i technicznych tworzywa drzewnego, zbijanie palet.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Sitno (lubelskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

- dbanie o rozwój psychofizyczny dzieci, o ich zdrowie i higienę- opieka nad dziećmi 3-4 letnimi, pomoc przy ubieraniu, jedzeniu oraz przy czynnościach samoobsługowych- pomoc nauczycielce podczas spaceru, wycieczek, zabaw w ogrodzie przedszkolnym a także w przygotowaniu pomocy dydaktycznych- pomoc w utrzymaniu czystości sali, dbałość o wyposażenie przedszkola
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Ropica Polska (małopolskie)

PRACOWNIK STAJENNY - 997,4 PLN

podstawowe zasady i codzienna obsługa stajni i jej nadzór, zasady identyfikacji, pielęgnacji oraz higieny koni, zasady obsługi koni: karmienie, pojenie, zapewnienie ruchu, podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, usuwanie obornika
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Łąck (mazowieckie)

SPRZEDAWCA- PRACE INTERWENCYJNE EFS POWER - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Żagań (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc kucharce w przygotowywaniu posilkow dla dzieci zgodnie z opracowanym jadłowspisem, normami ilościowo-jakościowymi, pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków, dbanie o estetyczne ich podawanie, rozkładanie wlaściwych porcji, utrzymywanie w czystości pomieszczeń kuchennych, magazynów, dbanie o porządek na stanowisku pracy, pomoc intendentowi w zaopatrzeniu przedszkola w artykuły spożywcze i sprzęt stanowiący wyposażenie kuchni, przestrzeganie zasad technologii i estetyki oraz przepisów sanitarnych, bhp i p.poż.HACCAP
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Tuliszków (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 14 PLN

- KOORDYNOWANIE CODZIENNEJ PRACY BIURA,- OBSŁUGA PETENTÓW,- ODBIERANIE POCZTY TRADYCYJNEJ I ELEKTRONICZENJ (TAKŻE W JĘZYKU UKRAIŃSKIM/ROSYJSKIM),- ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW (TAKŻE W JĘZYKU UKRAIŃSKIM/ROSYJSKIM),- PISANIE PISM BIUROWYCH ORAZ ANALIZA KIEROWANYCH DO FIRMYZAPYTAŃ OFERTOWYCH (TAKŻE W JĘZYKU UKRAIŃSKIM/ROSYJSKIM),- PRZESZUKIWANIE I ANALIZA BIULETYNU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH.Praca w siedzibie pracodawcy oraz wg zleceń
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Wyszków (mazowieckie)

obsługa klienta, sprzedaż i doradztwo
kontakt przez PUP - 2015-12-16 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

POMOC HYDRAULIKA - od 1 850 PLN

Zgodne ze stanowiskiem; praca w godz. 7-15; kontakt osobisty i telefoniczny z pracodawcą w godz. 8-16
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Motarzyno (pomorskie)

ANALITYK SYSTEMÓW - 4 000 - 12 000 PLN

- interpretuje i analizuje wymagania biznesowe i systemowe dla programistów- zbieranie i dokumentowanie wymagań- udział w Acceptance Testing, aby zapewnić spełnienie wymagań systemowych przez rozwiązania techniczne.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Zabierzów (małopolskie)

OPIEKUN KLIENTA - STAŻ 50+ - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Warszawa (mazowieckie)

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Prace biurowe na stanowisku sekretarki, wykonywanie podstawowych zadań na w/w stanowisku, w tym m.in. obsługa centrali telefonicznej, prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej, sporządzanie zamówień artykułów biurowych;
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Kalety (śląskie)

STOLARZ MEBLOWY - 997,4 PLN

praca wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Wielkie Oczy (podkarpackie)

SPECJALISTA DO SPRAW KLUCZOWYCH KLIENTÓW (KEY ACCOUNT MANAGER) - 997,4 PLN

OFERTA STAŻU . Wymagane osoby bezrobotne zarejestrowane w PUP w Rzeszowie z określonym II profilem pomocy .kontakt e-mail. rekrutacja (at) personalis.com.pl
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Rzeszów (podkarpackie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ ODLEWNICZYCH - od 2 050 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń odlewniczych. Czytanie dokumentacji technicznej detali.Kontrola wykonywanych przez siebie detali.
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI W BETONIARNI - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Końskie (świętokrzyskie)

Wybierz miejscowość