Praca DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO Gdynia FONOKAJ Sp. z o.o. Sp. K.

Zygmunta Augusta 5A/4, 81-359 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Dysponowanie flotą samochodów ciężarowych na terenie Europy Zachodniej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 4 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: od 2000 do 4000 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: dyspozytor transportu samochodowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 4 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Dyspozytor transportu samochodowego (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Nazwa pracodawcy: FONOKAJ Sp. z o.o. Sp. K.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: Zygmunta Augusta

Numer budynku pracodawcy: 5A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: dyspozytor transportu samochodowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.06.2016