Praca DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO Częstochowa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Ustalanie grafików jazd kierowców, planowanie tras

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 488 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1800 zł netto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Częstochowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Częstochowa

Zawód: dyspozytor transportu samochodowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 488 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Szymanowskiego 15, 42-217 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Częstochowa

Gmina pracodawcy: Częstochowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Częstochowa

Ulica pracodawcy: Szymanowskiego

Numer budynku pracodawcy: 15

Profil działalności pracodawcy: transport

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dyspozytor transportu samochodowego

Podobne oferty pracy

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

prace administracyjno-biurowe
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Suwałki (podlaskie)

KONSERWATOR - od 2 000 PLN

obsługa i konserwacja urządzeń wodno-kanalizacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Radzanów (mazowieckie)

CUKIERNIK - od 1 000 PLN

-wypiek ciast i ciastek-przygotowywanie nadzień do cias i ciastek-wykańczanie i dekoracja ciast i ciasteczek
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA ( PO WER ) - 997,4 PLN

staż - profesjonalna pomoc Klientkom w doborze bielizny- zgodnie ze standardami, sprzedaż i fachowe doradztwo w zakresie oferowanego przez salon asortymentu, informowanie Klientów o walorach oferowanych produktów, pomoc przy zamawianiu i przyjmowaniu dostaw towarów, sprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym, przygotowywanie towaru do sprzedaży ( czyszczenie, układanie itp.) i jego odpowiednie wyeksponowanie, inkasowanie należności za sprzedane produkty ( obsługa kasy fiskalnej oraz terminala),prowadzenie ewidencji sprzedaży ( obsługa programu Excel), telefoniczny/mailowy kontakt z klientami/kontrahentami,załatwianie reklamacji przedsprzedażnych oraz konsumenckich, dbanie o odpowiedni wizerunek salonu (czystość i estetykę miejsca pracy )Komputer: ilość godzin 4
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

OPERATOR KOPARKI 76 TON - do 2 200 PLN

Wykopywanie gruntu i ładowanie na samochody.
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Legnica (dolnośląskie)

SZLIFIERZ - 101 D - od 2 500 PLN

obsługa urządzeń- szlifierek
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Świdnica (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 2 000 PLN

prace porządkowe w pałacu i w ogrodzie,koszenie traw
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ/KA - od 2 600 PLN

Planowanie i sprzątanie jadłospisów, przygotowanie potraw również regionalnych, prowadzenie HACCP, utrzymywanie porządku na stanowisku oraz w kuchni i zapleczu
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Sarbinowo (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DS JAKOŚCI I ISO - od 3 300 PLN

NADZÓR NAD SYSTEMEM JAKOŚCI, NADZÓR NAD DOKUMENTACJĄ, KONTROLA PROCESU PRODUKCYJNEGO, ZAPEWNIENIE ODPOWIEDNIEJ JAKOŚCI PRODUKTÓW, PRODUCENT ARMATURY CHŁODNICZEJ I GRZEWCZEJ.
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Pilzno (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Sierpc (mazowieckie)

SPRZEDAWCA \ KASJER - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Chełm Śląski (śląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

m.in. spełnianie czynności opiekuńczych i obsługowych w stosunku do wychowanków, zlecone przez nauczyciela oddziału,- opieka nad dziecmi podczas spacerów,- czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Żywiec (śląskie)

POMOC CUKIERNIKA - do 2 000 PLN

pomoc cukiernika
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Staszów (świętokrzyskie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 1 850 PLN

CZYNNOŚCI OPIEKUŃCZE, WSPÓLPRACA Z NAUCZYCIELAMI, UTRZYMANIE LADU I PORZĄDKU W ODDZIALEWYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE,
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 000 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Dąbrowa (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRAC DORYWCZYCH - 997,4 PLN

Pracownik prac dorywczych
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA-SERWISANT - od 2 000 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Swarzędz (wielkopolskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

Spawanie metodą TIG
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Czarnków (wielkopolskie)

EKSPEDIENT W STACJI OBSŁUGI POJAZDÓW - 997,4 PLN

-cykl szkoleń związanych z obsługą klienta,-obsługa systemu kasowego,-obsługa komputerowego,-przygotowanie hot-dogów, obsługa kawiarenki,-prace porządkowe,-obsługa zgodna ze standardami PKN ORLEN S.A
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Gdów (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - do 2 000 PLN

SEGREGACJA ZŁOMU
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Bolimowska Wieś (łódzkie)

Obsługa klientów na stoisku mięsnym, obsługa wagi etykietującej, krajalnicy, zamawianie, odbiór, ekspozycja, kontrola jakości towarów przy każdej dostawie, metkowanie towarów. Obsługa kasy, terminala, wagi elektronicznej, porządkowanie sali sprzedaży, magazynu, pomieszczeń sanitarnych, przestrzeganie przepisów BHP P.P sanitarno-epidemiologicznych, odbiór towarów przy pomocy kolektora danych.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Gorlice (małopolskie)

OPERATOR LINII LAKIEROWANIA - od 12,5 PLN

kontrola i zapis lepkości nałożonego lakieru; korygowanie nieprawidłowości technologicznych; kwalifikowanie płyt przed lakierowaniem
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - od 12 PLN

prace pomocnicze przy uboju i rozbiorze kurcząt
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Wróblew (łódzkie)

SEKRETARKA NOTARIALNA - od 1 860 PLN

udzielanie podstawowych informacji interesantom, prowadzenie repetytoriów czynności notarialnych, sporządzanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie podłoża pod nałożenie zaprawy tynkarskiej, przygotowywanie zapraw tynkarskich sposobem ręcznym i mechanicznym, wykonywanie tynków sposobem ręcznym, mechanicznym, obsługai konserwacja maszyn, narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy na stanowisku tynkarz.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Olszyna Dolna (dolnośląskie)