Praca DYREKTOR HANDLOWY Golub-Dobrzyń kontakt przez PUP

Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
SPRZEDAŻ I ZAKUP ASORTYMENTU FIRMY NA RYNEK UKRAIŃSKI, ROZPOZNANIE DOSTAWCÓW I ODBIORCÓW NA RYNKU UKRAIŃSKIM

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: UMOWA NA OKRES 1 ROKU

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYREKTOR HANDLOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Golub-Dobrzyń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: golubsko-dobrzyński

Zawód: dyrektor handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
UMIEJETNOSĆ OPRACOWANIA STRATEGII, ŁATWOŚĆ NAWIĄZYWANIA KONTAKTÓW , OBYWATELSTWO UKRAIŃSKIE MILE WIDZIANE

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Szosa Rypińska 26, 87-400 Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: golubsko-dobrzyński

Gmina pracodawcy: Golub-Dobrzyń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Golub-Dobrzyń

Ulica pracodawcy: Szosa Rypińska

Numer budynku pracodawcy: 26

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dyrektor handlowy