Praca ANKIETER Rybnik kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie

Zakres obowiązków: przeprowadzanie krótkich ankiet

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 8 PLN

Nazwa stanowiska: ANKIETER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rybnik

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rybnik

Zawód: ankieter

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 8 PLN

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: status ucznia/ studenta- mile widziany, od 16 lat

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Wodzisław Śląski

Zamkowa 5, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: wodzisławski

Gmina pracodawcy: Wodzisław Śląski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wodzisław Śląski

Ulica pracodawcy: Zamkowa

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Wodzisław Śląski

Zawód wykonywany przez pracownika: ankieter

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 12 PLN

sprzedaż choinek oraz artykułów świątecznych
kontakt przez OHP - 2016-12-22 - Police (zachodniopomorskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY - od 1 600 PLN

prowadzenie telefonicznych rozmów handlowych z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi sieci Orange
kontakt przez OHP - 2016-05-04 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNICY OBSŁUGI CATERINGU I IMPREZ MASOWYCH - od 12 PLN

Obsługa cateringów i imprez masowych na terenie Doliny Charlotty i całej Polski. Jest to praca dorywcza, głównie w weekendy, polegająca na sprzedaży popcornu, potraw z grilla, obsłudze kelnerskiej. Od pracowników oczekujemy min. 18 lat, posiadania książeczki do celów sanepidarno- epidemiologicznych i chęci do wyjazdów służbowych
kontakt przez OHP - 2016-04-28 - Strzelinko (pomorskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 850 PLN

sprzatanie powierzchni handlowych
kontakt przez OHP - 2017-01-04 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK GASTRONOMI - do 12 PLN

- obsługa klienta, - obsługa kasy fiskalnej, - tworzenie posiłków typu "fast food"
kontakt przez OHP - 2016-06-10 - Lublin (lubelskie)

HOSTESSA/ PROMOTOR - od 1 850 PLN

OBOWIĄZKI WYNIKAJĄCE Z ZAJMOWANEGO STANOWISKA
kontakt przez OHP - 2016-11-21 - Gdańsk (pomorskie)

POMOCNIK BRUKARZA - od 10 PLN

Prace pomocnicze przy układaniu kostki brukowej, prace remontowe
kontakt przez OHP - 2016-05-12 - Racibórz (śląskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 13 PLN

Liczenie asortymentu sklepowego za pomocą skanera kodów kreskowych
kontakt przez OHP - 2016-01-29 - Przemyśl (podkarpackie)

KASJER - od 12 PLN

obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez OHP - 2016-11-22 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK REATAURACJI - do 1 850 PLN

pomoc kuchenna lub kelner, prace porządkowe
kontakt przez OHP - 2016-11-21 - Częstochowa (śląskie)

POMOC KUCHENNA-ZMYWAK - 8 - 12 PLN

prace kuchenne
kontakt przez OHP - 2016-12-01 - Warszawa (mazowieckie)

KASJER-SPRZEDAWCA STACJA SHELL - do 2 000 PLN

Obsługa klienta, dbanie o stanowisko pracy
kontakt przez OHP - 2017-01-12 - Brzesko (małopolskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY -MAGAZYNIER - od 1 000 PLN

prace magazynowe, w sezonie zimowym - palenie w piecu
kontakt przez OHP - 2016-09-08 - Libertów (małopolskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - do 14 PLN

skanowanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-05-04 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY - od 11 PLN

telefoniczna obsługa klientów
kontakt przez OHP - 2016-11-22 - Wałbrzych (dolnośląskie)

OGRODNICTWO - PASJONAT OD 16 ROKU ŻYCIA JUNIKOWO (N) - od 14 PLN

pielęgnacja ogrodu, przycinanie krzewów, wyrywanie chwastów, podlewanie.
kontakt przez OHP - 2016-06-15 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

kontrola jakości produktu, pakowanie produktów
kontakt przez OHP - 2016-04-20 - Zagórz (podkarpackie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI W NIEMCZECH - 150 - 200 PLN

Liczenie towaru, obsługa urządzeń do skanowania
kontakt przez OHP - 2016-01-08 - Katowice (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY LUB ELEKTRYK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie zawodowe, średnie - mechanik lub elektryk samochodowy, doświadczenie zawodowe. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub osobisty.
F.H.U. MARIUSZ SOBCZUK - 2016-09-16 - Rybnik (śląskie)

DORADCA MOBILNY D/S KREDYTOWYCH - od 2 500 PLN

Wykształcenie: min. średnie; prawo jazdy kat. B; własny samochód, dyspozycyjność, predyspozycje sprzedażowe, praca w terenie, wymagana kultura osobista, komunikatywność, uprzejmość, zrównoważenie emocjonalne, odpowiedzialność, umiejętność liczenia.Do wynagrodzenia podstawowego dolicza się wysokie prowizje z tytułu efektywności sprzedaży produktów finansowych, kredytów; jedna zmiana; miejsce pracy: Rybnik;
BESKIDZKIE CENTRUM KAPITAŁOWE Jacek Węglarz - 2015-12-16 - Rybnik (śląskie)

KUCHARZ - od 8,5 EUR

Przygotowywanie dań ciepłych i zimnych, śniadań i bufetów, przygotowywanie menu, sporządzanie potraw z kuchni międzynarodowej i regionu Turyngii, współpraca z pozostałym zespołem.
kontakt przez OHP - 2016-09-16 - Niemcy (Niemcy)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 2 100 - 2 300 PLN

prace produkcyjne
kontakt przez OHP - 2016-01-15 - Czechowice-Dziedzice (śląskie)

INSTRUKTOR ZAWODU - od 1 850 PLN

Instruktora reintegracji zawodowej w warsztacie ogrodniczo-budowlanym
kontakt przez OHP - 2016-02-15 - Sanok (podkarpackie)

KONSULTANT TELEFONICZNY - 10 - 15 PLN

przedłużanie abonamentów, telefoniczna obsługa klientów sieci komórkowej
kontakt przez OHP - 2016-04-22 - Sosnowiec (śląskie)

OPERATOR KAMERY - od 9 PLN

obsługa kamery- realizacja nagrań na potrzeby programu lokalnego
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 11 PLN

- sprzątanie stanowiska;-sprzedawanie produktów;-obsługa gości restauracji
kontakt przez OHP - 2016-03-21 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

KELNERKA - od 1 850 PLN

kontakt przez OHP - 2016-11-17 - Gdańsk (pomorskie)

POKOJOWA KELNERKA WYCHOWAWCA KOLONIJNY RATOWNIK PIELĘGNIARKA KOLONIJNA - do 1 PLN

prace na terenie ośrodka wypoczynkowego zgodnie z zakresem obowiązków danego zawodu
kontakt przez OHP - 2016-06-02 - Tresna (śląskie)

KIEROWCA KAT. B - od 3 000 PLN

przewożenie towarów na trasach międzynarodowych
kontakt przez OHP - 2016-09-02 - Bytoń (kujawsko-pomorskie)

PAKOWACZ - od 1 900 PLN

- pakowanie czekolady- odbieranie art z linii produkcyjnej
kontakt przez OHP - 2016-01-12 - Skoczów (śląskie)