Praca DYREKTOR GENERALNY Jaworzno LC&ZW Sp. z o.o.

Stanowisko: DYREKTOR GENERALNY

Wynagrodzenie: od 925 PLN

Zakres obowiązków: Ustalanie i zatwierdzanie celów sprzedaży, nadzór pracy pracowników, zarządzanie działalnością przedsiębiorstwa, kontakt z kontrahentami z Azji

Data publikacji: 2016-06-01

Lokalizacja: Jaworzno (śląskie)

Pracodawca: LC&ZW Sp. z o.o.

Wygoda 82, 43-608 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Ustalanie i zatwierdzanie celów sprzedaży, nadzór pracy pracowników, zarządzanie działalnością przedsiębiorstwa, kontakt z kontrahentami z Azji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy wymagana jest praca w dni wolne od pracy?: 1

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DYREKTOR GENERALNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jaworzno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Jaworzno

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jaworzno

Zawód: dyrektor generalny

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca w wolne dni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
chiński, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Umiejętności obsługi komputera, znajomość MS Office, znajomość towrów pochodzenia chińskiego

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: LC&ZW Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Jaworzno

Gmina pracodawcy: Jaworzno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jaworzno

Ulica pracodawcy: Wygoda

Numer budynku pracodawcy: 82

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Zawód wykonywany przez pracownika: dyrektor generalny