Praca DYREKTOR FINANSOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
zapewnienie zgodności działań firmy z obowiązującym prawem, audtyty lokalne i wymogi dokumentacji dot. spraw statutowych i podatkowych,Zapewnienie zgodności z polityką firmy i odpowiedniej kontroli działań firmy, Zarządzanie procesami finansowymi i bankowości lokalnej, dzialanie w roli doradcy zespołu zarzadxzającego w sprawach biznesowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 21 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYREKTOR FINANSOWY

Data zakończenia pracy: 01.10.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
bigła obsługa komputera: internet, MC Office, znajomość bankowości online

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

- analizowanie rynku i ofert konkurencji- analizowanie wyników sprzedaży- tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klientów- sporządzanie dokumentacji dotyczącej sprzedazy- promowanie działań usprawniających sprzedaż- sporządzanie potwierdzeń zamówień- asystowanie przy przygotowywaniu dokumentacji wysyłkowej do fakturowania- przyjmowanie i ewedencja zamówień- obsługa reklamacji- monitoring płatności- organizowanie transportu do klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Rzeszów (podkarpackie)

KASJER - SPRZEDAWCA K/M - od 2 100 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Warszawa (mazowieckie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA (OPERATOR PIŁY) - od 1 850 PLN

Oferta w ramach refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy tylko dla osób bezrobotnych skierowanych z PUP Rypin
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

ocieplanie budynków, wykończenie wnętrz
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Świebodzin (lubuskie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

tekstylna, krojenie dzianin, tkanin
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Głowno (łódzkie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Dębowiec (wielkopolskie)

TAPICER - od 2 000 PLN

Tapicerowanie mebli, zbijanie stelaży pod tapicerowanie, obsługa pistoletu tapicerskiego
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Poznań (wielkopolskie)

KOSMETYCZKA - od 2 000 PLN

Praca na stabowisku kosmetyczki, wykonywanie zabiegów kosmetycznych, pielęgnacyjnych, wizaż, masaż.
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Kalisz (wielkopolskie)

OBSŁUGA KLIENTA STACJI PALIW - 997,4 PLN

ż1. Organizacja pracy stacji paliw2. Przyjęcie, wycena i eksponowanie towaru.3. Fakturowanie sprzedaży4. Obsługa klienta na podjeździe.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Rzeszów (podkarpackie)

nauka przygotowywania posiłków
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

-Kontrola jakości-Ewidencja wykonywanych prac i wypełnianie dokumentów związanych z wykonywanymi zadaniami-wygładzanie krawędzi detali plastikowych (gratowanie)-pakowanie wyrobów. Miejsce pracy: Wrocław ul. Stargardzka
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Wrocław (dolnośląskie)

MAGAZYNIER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Kompleksowa obsługa magazynu m.in. rozładunek i załadunek towarów, przygotowywanie towarów do wydania, obsługa wóżka widłowego. Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług, odpowiedzialność za terminowe wykonywanie zadań, kontrolowanie stanów magazynowych.
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Drobin (mazowieckie)

KONSERWATOR BUDYNKÓW - od 2 700 PLN

Konserwacja budynków, "złota rączka".
TOMASZ SĄDEL FIRMA USŁUGOWA "AGAWA" - 2016-07-19 - Kraków (małopolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Goleniów (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - STAŻ POWER - 997,4 PLN

wg zakresu
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK WYKOŃCZENIOWY - do 13,74 PLN

prace ogólnobudowlane, wykończeniowe: kładzenie glazuty, malowanie, gipsowanie, intalacje wod-kan
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Chorzów (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

Prowadzenie pojazdu samochodowego, transport drogowy ładunków.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Łokacz Mały (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż art. hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Koło (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Piaski Królewieckie (świętokrzyskie)

BRUKARZ - od 2 500 PLN

Układanie kostki betonowej, jazda samochodem, porządki
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Legionowo (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

KOSMETYCZKA - do 1 850 PLN

wykonywanie zabiegów kosmetycznych,
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Chorzów (śląskie)

TELEMARKETER - 997,4 PLN

Telemarketer-nawiązywanie kontaktów telefonicznych z klientami, aktualizacja baz danych, umawianie spotkń handlowych
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Częstochowa (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

montaż blach na konstrukcji stalowej
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Złotoryja (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 10,5 PLN

Praca na linii produkcyjnej, pakowanie zestawów kosmetycznych, baterii, itp.
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Stryków (łódzkie)

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Miłomłyn (warmińsko-mazurskie)

SZEF - od 15 000 PLN

1. Zarządzanie i bieżące monitorowanie bazy danych osób zajmujących się nagłaśnianiem nadużyć.2. Przeprowadzanie szkoleń Przeciwdziałania nadużyciom w danym regionie w celu wykrycia nadużyć oraz szkolenie i wyczulenie uwagi urzędników/personelu w różnych działach/na różnych stanowiskach na niebezpieczeństwa związane z zachowaniem o charakterze nadużyć.3. Prowadzenie dochodzeń dotyczących nadużyć w danym regionie.4. Sprawowanie kontroli nad podległym personelem.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)