Praca DYREKTOR DO SPRAW ROZWOJU Marki kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Marki, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
pozyskiwanie kontrahentów, podpisywanie umów między firmami, rekrutacja pracowników, częste wyjazdy na Ukrainę i Białoruś

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYREKTOR DO SPRAW ROZWOJU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Marki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Zawód: dyrektor do spraw wdrożeń i rozwoju technologii

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
rosyjski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie wyższe kierunek marketing

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Warszawska 5a, 05-200 Wołomin, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Wołomin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wołomin

Ulica pracodawcy: Warszawska

Numer budynku pracodawcy: 5a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dyrektor do spraw wdrożeń i rozwoju technologii