Praca DYREKTOR DS. ZAKUPU I SPRZEDAŻY (NR 1380) Bydgoszcz TG COMPANY GRAŻYNA TAJL

Spacerowa 127, 85-386 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
współpraca z firmami produkującymi biżuterię z bursztynu, organizacja imprez na terenie Polski i Chin

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYREKTOR DS. ZAKUPU I SPRZEDAŻY (NR 1380)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: dyrektor handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, artystyczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: chiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane doświadczenie w branży związanej z biżuterią, znajomość rynków azjatyckich

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: TG COMPANY GRAŻYNA TAJL

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV przesyłać na adres: sebastiantajl (at) yahoo.co.uk

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Spacerowa

Numer budynku pracodawcy: 127

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: dyrektor handlowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 04.03.2016