Praca DRWAL / PILARZ DRZEW Modrzejewo kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Modrzejewo, powiat: bytowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Pozyskiwanie drewna

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DRWAL / PILARZ DRZEW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Modrzejewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bytowski

Zawód: drwal / pilarz drzew

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Kurs-Pilarz-drwal

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Wojska Polskiego 6, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: bytowski

Gmina pracodawcy: Bytów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bytów

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: drwal / pilarz drzew

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK POMOCNICZY OBSŁUGI HOTELOWEJ - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Tczew (pomorskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

Obsługa maszyny pakującej.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Okunin (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. INFORMATYKI - 2 200 - 2 400 PLN

Obsługa techniczna komputerów i innych urządzeń używanych przez pracowników Opery, nadzór nad instalacją, konfiguracją, aktualizacją i utrzymaniem sprawności oprogramowania, instalowanie oprogramowania w sieci, na serwerach oraz na komputerach użytkowych w Operze, wykonywanie raportów miesięcznych i rozliczeń okresowych czasu pracy, aktualizacje danych w formularzach do rozliczania czasu pracy, nadzorowanie pracy programów RCP: PR Master i RCP Master, administracja serwerami (Ubuntu, Samba, Windows 2003 R2, Windows XP) i zasobami sieciowymi, niezwłoczne usuwanie nieprawidłowości działania sieci i Internetu wewnątrz Opery, obsługa okablowania szkieletowego sieci Opery oraz urządzeń sieciowych i monitoringu, nadzór nad programem i sprzętem do inwentaryzacji Lupine, informatyczna obsługa i wsparcie stron www.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Gdańsk (pomorskie)

OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn spożywczych, pakowaczki, smażalki itp. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 1 m-c. Zatrudnienie od lipca 2016r. Mile widziane osoby niepełnosprawne.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Piła (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - do 2 000 PLN

Mechanik pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Bądkowo (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 997,4 PLN

naprawa pojazdów samochodowych - na staż
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Szymanowo (wielkopolskie)

LABORANT - od 2 000 PLN

Sprawdzanie jakościowe wyrobów gotowych.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Wieliczka (małopolskie)

SPECJALISTA DS. USŁUG - od 1 850 PLN

pomiary czynników szkodliwych na stanowisku pracy, obliczanie wynikówbadańi sporządzanie sprawoizdań
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Białystok (podlaskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

oferta staż do 30r.ż
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Łowicz (łódzkie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 750 PLN

zgodnie z zakresem obowiązków
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Bąków (opolskie)

PRACOWNIK MYJNI RĘCZNEJ - od 1 850 PLN

mycie samochodów, pielęgnacja wnęrrza, pranie tapicerki samochodwoej, pranie dywanów, czyszczenie i impregnacja skóry, polerowanie lakieru, nakładanie powłok zabezpieczających na lakier
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Głogów (dolnośląskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 1 850 PLN

Montaż szalunków systemowych, deskowanie i przygotowywanie konstrukcji.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Brusy (pomorskie)

POMOC FRYZJERA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, przygotowanie stanowiska fryzjerskiego do pracy, utrzymanie czystości i ładu w salonie, farbowanie włosów, kontrolowanie zapasów magazynowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Warlubie (kujawsko-pomorskie)

PIASKARZ - od 2 650 PLN

piaskowanie elementów metalowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Zabrze (śląskie)

TATUAŻYSTA - od 2 200 PLN

- Wykonywanie tatuaży zgodnie w wymaganym poziomem jakości.- Wynagrodzenie: 2200 zł/brutto/miesięcznie. Praca na umowę zlecenie na 3 lata.- Wykształcenie BEZ znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy jako Tatuażysta. Wymagana umiejętność wykonywania tatuażu realistycznego tradycyjnego, neotradycyjnego, biomechanicznego i orientalnego.
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Katowice (śląskie)

MONTER IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH - od 13 PLN

Montaż wełny mineralnej oraz prefabrykacji blacharskich na obiektach przemysłowych
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Kluki (łódzkie)

DRUKARZ SITODRUKOWY - od 1 850 PLN

Przygotowanie farb o odpowiedniej barwie i konsystencji, obsługiwanie maszyn sitodrukowych ręcznych, ocenianie poprawności drukowanych projektów w j. ukraińskim i rosyjskim, ocenianie próbnych odbitek i usuwanie przyczyn ewentualnych braków.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Kalisz (wielkopolskie)

Zapoznanie z przepisami BHP i PPOŻ obowiązującymi w miejscu pracy. Zapoznanie z zakresem czynności i obowiązków oraz regulaminem pracy. Zapoznanie z asortymentem oraz technikami prezentacji i sprzedaży. Poznanie standardów obsługi klienta, udzielanie informacji o towarze. Umiejętnośc przygotowywania produktów do sprzedazy i ich eksponowanie; przyjmowanie i etykietowanie towaru. Rozmieszczanie towaru wg wymogów firmy,pakowanie towaru;obsługa kasy fiskalnej i terminala. Przyjmowanie należności za sprzedany towar,udzielanie informacji o towarze, obsługa komputera-program magazynowy.
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Łuków (lubelskie)

PIEKARZ - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Puńsk (podlaskie)

4S FRYZJER - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 950 PLN

Obsługa klienta, przyjmowanie oraz wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Częstochowa (śląskie)

POMOCNIK ELEKTROMONTERA - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA (DOFINANSOWANIE WYNAGRODZENIA) - od 2 000 PLN

pomoc w wykonywaniu prac w kuchni, przygotowanie zup, mięs,sałatek, surówek
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Gorlice (małopolskie)

SAUNAMISTRZ - od 2 000 PLN

Opracowywanie rytuałów. Rozprowadzanie za pomocą ręcznika aromatów i powietrza w saunie.
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Piwniczna-Zdrój (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

obsługa wózka widłowego, rozładunek i załadunek towarów
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Dziaduszyce (małopolskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Wołomin (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO DO 3,5T - od 1 850 PLN

rozwożenie produktów spożywczych do sklepów i hoteli
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Katowice (śląskie)