Praca DRUKARZ-MASZYNISTA MASZYN OFFSETOWYCH Skórcz WYDAWNICTWO AMICUS Klaudiusz Nadolny

Miła 19, 83-220 Skórcz, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
przygotowanie maszyny do druku prowadzenie i nadzorowanie drukowania właściwego, czyszczenie i konserwacja maszyny.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DRUKARZ-MASZYNISTA MASZYN OFFSETOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skórcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Skórcz

Zawód: drukarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Nazwa pracodawcy: WYDAWNICTWO AMICUS Klaudiusz Nadolny

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Kanałowa 3, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Starogard Gdański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starogard Gdański

Adres strony pracodawcy: www.amicus-druk.eu

Ulica pracodawcy: Kanałowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: drukarz*

Podobne oferty pracy

KIEROWCA C+E - od 1 750 PLN

- prowadzenie pojazdu z naczepą (kat. C + E),- załadunki i rozładunkiprzewożonych towarów,- dbanie o powierzony sprzęt,- uzupełnianie dokumentów przewozowych.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Starogard Gdański (pomorskie)

POZOSTALI KUCHARZE - 997,4 PLN

przygotowanie posiłków, obróbka warzyw i owoców, organizacja bankietów i konferencji
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Zblewo (pomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ ZGRZEWAJĄCYCH - od 1 850 PLN

Terminowa realizacja zleceń produkcyjnych, obsługiwanie maszyn i urządzeń pomocniczych, przeprowadzanie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń
PPUH "PERFEXIM" Ltd Sp. z o.o Sp.k. - 2016-02-08 - Starogard Gdański (pomorskie)

TOKARZ/FREZER DO PRACY NA MASZYNACH KONWENCJONALNYCH - od 3 000 PLN

Obsługa obrabiarek konwencjonalnych. Przygotowanie detali na podstawie dokumentacji technicznej. Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarek.Pierwsza umowa będzie na okres próbny: 3 m-ce, potem umowa na czas określony.
Zakład Handlowo-Usługowy WABOMET Bożena Wawrzonkowska - 2015-12-11 - Starogard Gdański (pomorskie)

CIEŚLA - od 3 000 PLN

-Roboty ciesielskie przy budowie dróg,-Wynagrodzenie akordowe/ od 3000,00 zł netto-Kontakt telefoniczny 58-562-89-79. e-mail: roter.info (at) wp.pl
ROTER- NATALIA PALARCZYK - 2016-07-20 - Starogard Gdański (pomorskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Wykonywanie zabiegów na twarz, ciało, dłonie
HURT-DETAL HALINA OGONOWSKA - 2016-11-18 - Starogard Gdański (pomorskie)

SZTUKATOR - od 2 300 PLN

- przygotowywanie zapraw,- wykonywanie sztukaterii,- wykonywanie tynków wapiennych, tynków ozdobnych i dekoracyjnych,- ustawianie rusztowań niezbędnych do pracy,- sprzątanie stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Radogoszcz (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Realizacja rozładunków oraz załadunków towaru. Przejęcie towaru i relokacja na magazynie na magazynie. Dokonywanie kontroli ilościowej i jakościowej rozładowywanych jednostek. Godz. pracy: poniedziałek-sobota 06:30-14:30; 14:00-22:00; niedziela 09:00-21:00.Oferta pracy przeznaczona dla osoby pełnosprawnej lub niepełnosprawnej.
ORYKS Sp z o.o. - 2017-03-06 - Starogard Gdański (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków
PRO-MOT Sp. z o. o. - 2016-04-25 - Czarna Woda (pomorskie)

BLACHARZ - od 2 000 PLN

- produkowanie wyrobów, półproduktów, zgodnie z zamówieniami produkcyjnymi i poleceniami przełożonego- wykonywanie pomiarów i kontrola jakości na stanowisku pracy- identyfikacja i opisywanie produkowanych wyrobów półwyrobów- transport międzyoperacyjny- utrzymanie czystości na stanowisku pracy- przestrzeganie przepisów BHP
CIECHOLEWSKI-WENTYLACJE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-05-25 - Koźmin (pomorskie)

NAUCZYCIEL BIOLOGII - od 2 365 PLN

- nauczyciel biologii w szkole przyszpitalnej(LO) - 2 godz/tygodniowo
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY im. K. KIREJCZYKA - 2016-08-26 - Starogard Gdański (pomorskie)

SPRZEDAWCA LUB OGRODNIK - od 1 750 PLN

sprzedaż roślin, pielęgnacja roślin
Gospodarstwo Szkółkarskie "FRANK-RAJ" Wanda Kopciowska - 2015-12-02 - Frank (pomorskie)

KIEROWCA KAT B - od 2 660 PLN

załadunek i rozładunek alkoholi, wystawianie faktur
FHU MAX FORC MARCIN - 2016-02-01 - Starogard Gdański (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

- obsługa klienta w Galerii Alkoholi- obsługa kasy fiskalnej- wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Starogard Gdański (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

utrzymanie porządku w magazynie, przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "BROKER" Sp. z o.o. - 2016-06-20 - Rokocin (pomorskie)

POZOSTALI TECHNICY ELEKTRONICY I POKREWNI - 997,4 PLN

-prace serwisowe- naprawa urządzeń biurowych-diagnostyka sprzętu
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Starogard Gdański (pomorskie)

MALARZ - od 1 850 PLN

Praca na budowach, przygotowywanie ścian, sufitów do malowania, szpachlowania.
USŁUGI BUDOWLANE "MAX-TYNK" WATRAS HENRYK - 2016-07-07 - Starogard Gdański (pomorskie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

Naprawa pojazdów ciężarowych i osobowych
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Kokoszkowy (pomorskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

doświadczenie w zawodzie
FABRYKA MEBLI OKRĘTOWYCH "FAMOS" Sp. z o.o. - 2016-08-19 - Starogard Gdański (pomorskie)

KUCHARZ - od 1 000 PLN

- przygotowywanie dań tradycyjnej kuchni indyjskiej, egipskiej - samosy, kulfi, biryani, itp.;- przygotowywanie sosów i napojów;- j. angielski niezbędny do komunikacji z przełożonymi.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Starogard Gdański (pomorskie)

ARCHIWISTA - od 1 850 PLN

- archiwizacja dokumentacji medycznej
Kociewskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. - 2016-04-01 - Starogard Gdański (pomorskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

zgodne z stanowiskiem
FIRMA "TEGAZ-SYSTEM " Mirosława Czarlińska - 2016-04-08 - Starogard Gdański (pomorskie)

Montaż konstrukcji drewnianych domów modułowych, montaż elementów gotowych, współpraca z pozostałymi członkami zespołu produkcyjnego
REBEL MODULE ECO sp. z o.o. - 2016-12-08 - Kaliska (pomorskie)

KUCHARZ/KA - od 1 850 PLN

obróbka termiczna i przygotowywanie potraw wg. jadłospisu
Centrum Rehabilitacyjno-Rekreacyjne "Dobry Brat" s. c. Tomasz Konowalski, Mariusz Markowski, Krystyna Konowalska - 2016-05-23 - Osiek (pomorskie)

SUWNICOWY - 2 000 - 3 000 PLN

"Kwadres" Jakub Sobiecki - 2016-03-07 - Starogard Gdański (pomorskie)

WYKRAWACZ MIĘSA - od 1 850 PLN

- oddzielanie mięsa od kości
ULKEM DÖNERPRODUKTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-27 - Osieczna (pomorskie)

Wybierz miejscowość