Praca DRUKARZ Kłobuck "BAHPOL" Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
Drukarska 8, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: DRUKOWANIE

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 750 - 4 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: DRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kłobuck

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłobucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kłobuck

Zawód: drukarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 750 - 4 000 PLN

Data zakończenia pracy: 13.02.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie zawodoweDokumenty aplikacyjne można wysyłać na ADRES E-MAIL: bahpol (at) bahpol.pl

Nazwa pracodawcy: "BAHPOL" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: kłobucki

Gmina pracodawcy: Kłobuck

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłobuck

Ulica pracodawcy: Drukarska

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: produkcja opakowan z tworzyw sztucznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Zawód wykonywany przez pracownika: drukarz*