Praca KIEROWCA AUTOBUSU Tarnawa Dolna Przedsiębiorstwo Transportowe "Tarzan" s. c. Kabala ,Bąk

Stanowisko: KIEROWCA AUTOBUSU

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Data publikacji: 2016-04-14

Lokalizacja: Tarnawa Dolna (podkarpackie)

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Transportowe "Tarzan" s. c. Kabala ,Bąk

Miejsce pracy:
38-616 Tarnawa Dolna, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnawa Dolna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sanocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zagórz

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. D

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Przewóz osób

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Baza Zagórz-Wielopole

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Transportowe "Tarzan" s. c. Kabala ,Bąk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: sanocki

Gmina pracodawcy: Zagórz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnawa Dolna

Profil działalności pracodawcy: przewóz osób

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu