Praca DRUGI KUCHARZ / COMMIS CHEF Sopot PEROL OIL SP. Z o.o. Sp.K.

Powstańców Warszawy, 81-712 Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Obróbka mięs, warzyw, owoców morza. Umiejętność przygotowywania bankietów. Umiejętność dekoracji brył lodowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 349,46 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 3349,46 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Czy pracodawca zapewnia wyżywienie?: 1

Nazwa stanowiska: DRUGI KUCHARZ / COMMIS CHEF

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sopot

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Sopot

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sopot

Zawód: kucharz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 349,46 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, gastronomiczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie w pracy w 5 gwiazdkowym Hotelu (z. kuchni Azjatyckiej i Europejskiej) Doświadczenie jako kucharz 1 rokZnajomość drobiu, owoców morza, znajomość kuchni bankietowej.

Nazwa pracodawcy: PEROL OIL SP. Z o.o. Sp.K.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Adres pracodawcy:
80-354 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Referencje z poprzednich miejsc pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: kucharz*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.09.2016