Praca DROBIARZ Iława Animex Foods Spółka z o.o. Sp.K.

Aleja Jana Pawła II 8, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Praca przy trybowaniu elementów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1.850 zł brutto do 2.000 brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DROBIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Iława

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Iława

Zawód:
pozostali operatorzy maszyn do produkcji wyrobów spożywczych i pokrewni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane doświadczenie zawodowe drobiarz 1-2 lata. Mile widziana książeczka sanepidowska. Kontakt osobisty, e-mail: ilawa.rekrutacja (at) animex.pl, tel. 89 649 05 25.

Nazwa pracodawcy: Animex Foods Spółka z o.o. Sp.K.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

1 Maja 8B, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Iława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iława

Adres strony pracodawcy: www.animex.pl

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 8B

Profil działalności pracodawcy: ma profil na stronie

Nazwisko osoby zgłaszającej: Anna Jankowska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie