Praca DOZORCA - PRACOWNIK DO PRAC LEKKICH Barlinek kontakt przez PUP

Pewne i sprawdzone drewniane place zabaw producent.

Stanowisko: DOZORCA - PRACOWNIK DO PRAC LEKKICH

Wynagrodzenie: od 1 860 PLN

Zakres obowiązków: Nadzór nad obiektem przedszkola, placu zabaw i boiskiem sportowym.

Data publikacji: 2016-07-06

Lokalizacja: Barlinek (zachodniopomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Barlinek, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Nadzór nad obiektem przedszkola, placu zabaw i boiskiem sportowym.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 860 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DOZORCA - PRACOWNIK DO PRAC LEKKICH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Barlinek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: myśliborski

Zawód: dozorca

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 860 PLN

Data zakończenia pracy: 14.07.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Umiejętność wykonywania drobnych prac konserwatorskich

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

Spokojna 22, 74-300 Myślibórz, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: myśliborski

Gmina pracodawcy: Myślibórz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Myślibórz

Ulica pracodawcy: Spokojna

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dozorca

Podobne oferty pracy

TŁUMACZ JĘZYKA CHIŃSKIEGO - od 2 300 PLN

Tłumaczenie dokumentów z języka chińskiego na jezyk angielski. Kontakt z klientami i kontrahentami chińskojęzycznymi.
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Łódź (łódzkie)

446S FRYZJER - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Radom (mazowieckie)

KELNER - od 2 000 PLN

1) Obsługa gości restauracji2) Obsługa systemu bonowania GASTRO - POS
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Waćmierek (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 950 PLN

Prace porządkowe w gospodarstwie, głównie w sadzie. Dopilnowanie procesów wzrostu drzew, wykonywanie prac zleconych z obsługą maszyn rolniczych. Pomoc i organizacja załadunku towarów-jabłek do wysyłki, przygotowanie owoców do przechowywania. Komunikacyjna pomoc z zaangażowanymi pracownikami sezonowymi z Ukrainy.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Wilhelmów (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY. - od 4 300 PLN

Wymiana silników, remonty.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Nawojowa (małopolskie)

LABORANT - CHEMIK - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Lewickie (podlaskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Załom (zachodniopomorskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

ANALITYK DO SPRAW PRODUKTU - od 1 850 PLN

Współtworzenie oraz bieżąca analiza oferty produktowej firmy, tworzenie modeli zatowarowania dla poszczególnych kanałów sprzedaży, inicjowanie ruchów towarowych pomiędzy kanałami sprzedaży oraz w ramach sieci sprzedaży detalicznej, opracowywanie oraz analiza raportów sprzedażowych i towarowych, obsługa procesu zakupów
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Malbork (pomorskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 2 100 PLN

pomocnik magazyniera
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Wałcz (zachodniopomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO (KAT. C+E) - od 3 000 PLN

- Transport międzynarodowy na terenie Kazachstanu, Rosji oraz Gruzji.- Znajomość języka ukraińskiego, angielskiego oraz rosyjskiego jest wymagana do kontaktów z kontrahentami w wyżej wymienionych krajach.- Wynagrodzenie: 3000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na czas określony 2 lata. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Godziny pracy zgodne z czasem pracy kierowców. Wymagane wykształcenie średnie lub wyższe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy na stanowisku kierowcy ciągnika siodłowego.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Katowice (śląskie)

KSIĘGOWY/A - STAŻ - 997,4 PLN

Miejsce odbywania stażu - Głogówek. Wyk. średnie, obsługa programów księgowych, znajomość MsOffice, Excel.
kontakt przez PUP - 2017-05-25 - Głogówek (opolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Bodzentyn (świętokrzyskie)

OPERATOR MASZYN - do 2 000 PLN

obsługa maszyn do produkcji naczyń z tektury
kontakt przez PUP - 2017-05-23 - Fijewo (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Krosno (podkarpackie)

RZEŹNIK-WĘDLINIARZ - od 1 900 PLN

Obróbka mięsa wołowego
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Turzyn (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

przygotowywanie dokuemntacji przetargowej, ogłoszenie przetargów w BIP, znajomość kosztorysowania robót
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Biała Podlaska (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym wietnamskimi lub chińskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 057 PLN

prace biurowe, obsługa programów biurowych WORD, EXCEL, obsługa programu MMedica
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Częstochowa (śląskie)

PAKOWACZ - do 1 850 PLN

Montowanie i pakowanie wyrobów gotowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Dąbków (podkarpackie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

Naprawa i konserwacja urządzeń i sieci elektrycznej
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Gryfów Śląski (dolnośląskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

wg.programu
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO - od 3 000 PLN

Przygotowywanie i udział w konstruowaniu projektów rocznych i wieloletnich planów inwestycyjnych i remontowych.2. Zlecanie i opiniowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowanych lub modernizowanych i remontowanych obiektów budowlanych.3. Opracowywanie opisu przedmiotu zamówienia, projektów umów, szacowanie wartości zamówienia oraz innych niezbędnych dokumentów dotyczących przeprowadzenia postępowań o udzielenie zamówień.4. Załatwianie spraw technicznych i formalnych inwestycji i remontów w fazie przygotowania oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie nowo budowanych, modernizowanych lub remontowanych obiektów.5. Nadzór nad realizowanymi zadaniami w nowo budowanych, modernizowanych lub remontowanych obiektach budowlanych, ich zgodności rzeczowej, finansowej i terminowej z planami inwestycyjnymi, dokumentacją techniczną, pozwoleniem na budowę oraz obowiązującym prawem i sztuką budowlaną.6. Udział w organizacji i odbiorach oraz przekazywaniu do użytku obiektów.7. Merytoryczna i formalna kontrola faktur, rozliczanie budowy i kompletowanie dokumentów odbiorowych.8. Udział w okresowych kontrolach stanu technicznego obiektów.
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Kraków (małopolskie)

ŚLUSARZ-OPERATOR MASZYN - od 14 PLN

Prace ślusarskie, manualne, obróbka metalu, obsługa narzędzi produkcyjnych.
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK SORTOWANIA PRZESYŁEK ST(POWER) - 997,4 PLN

odbiór przesyłek od klientów, wydawanie przesyłek klientom, obsługa programu GPackdźwiganie wg normy do 30 kg
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 2 000 PLN

wedlug zakresu obowiązków
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Jadów (mazowieckie)

PODINSPEKTOR - od 1 850 PLN

podinspektor
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Krzęcin (zachodniopomorskie)