Praca DOZORCA Kościerzyna Zakład Meblowy WB DUET Waldemar Boczkowski

Drogowców 20, 83-400 Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: - dozór i drobne prace porządkowe

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DOZORCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kościerzyna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościerski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kościerzyna

Zawód: dozorca

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: Zakład Meblowy WB DUET Waldemar Boczkowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kościerski

Gmina pracodawcy: Kościerzyna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kościerzyna

Ulica pracodawcy: Drogowców

Numer budynku pracodawcy: 20

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Zawód wykonywany przez pracownika: dozorca

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.10.2016