Praca DOZORCA Gliwice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Oferta z Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu: http://www.pupgliwice.intracom.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/roboty_publiczne.html i jednocześnie zakwalifikowanych i kwalifikujących się do II profilu pomocy.Wykształcenie zawodowe; Zakres obowiązków: nadzór nad mieniem szkoły, zamiatanie, koszenie trawy, dbałość o porządek na terenie placówki; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DOZORCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gliwice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gliwice

Zawód: dozorca

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Pl. Inwalidów Wojennych 12, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Osobiste zgłoszenie w CAZ, pok. 007 w celu otrzymania skierowania do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Gliwice

Gmina pracodawcy: Gliwice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gliwice

Ulica pracodawcy: Pl. Inwalidów Wojennych

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy: działalność wspomagajaca edukację

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dozorca

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.09.2016

Podobne oferty pracy

MALARZ BUDOWLANY - 1 850 - 2 180 PLN

Prace remontowe w pustych gminnych lokalach mieszklanych i użytkowych
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Gdańsk (pomorskie)

KASJER SPRZEDAWCA- OFERTA WYŁĄCZNIE DLA OSOBY KTÓRA ODBYWAŁA STAŻ U PRACODAWCY - od 1 850 PLN

przyjmowanie i rejestrowanie opłat, udzielanie kredytów gotówkowych, sprzedaż produktów cyfrowego polsatu, sprzedaż aktywna ubezpieczeń egro hestia,sprzedaż produktów inpost, sprzedaż produktów lotto, obsługa kurierska świat przesyłek
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Głogów (dolnośląskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

Montaż i demontaż instalacji elektrycznycvh i fotowoltaicznych
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Police (zachodniopomorskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 000 PLN

zakup materiałów i wyrobów u chińskich dostawców, wspomaganie pracy chińskich handlowców, odpowiedzialność za porządek w magazynie z produktami
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK PRALNI - od 1 850 PLN

Obsługa pralni wodnej, prasowanie. Pranie pościeli, obrusów. Mile widziane doświadczenie i chęci do pracy.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Jarosław (podkarpackie)

SALOWA - od 1 850 PLN

Salowa
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Mońki (podlaskie)

TRENER OBIEKTU REKREACYJNEGO - od 2 000 PLN

prowadzenie zajęć sportowo-rekreacyjnych, udzielanie porad sportowych, pokazywanie ćwiczeń, dbanie o bezpieczeństwo, udzielanie pierwszej pomocy
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Płońsk (mazowieckie)

WULKANIZATOR - REFUNDACJA FP (ŻAGAŃ) - od 1 850 PLN

Wulkanizator
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Żagań (lubuskie)

KRAWIEC K/M - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY + ST FP - 997,4 PLN

- obsł. urządzeń biur.,- sporządzanie projektów pism,- kserowanie dokumentów,- archiwizacja dokumentów,- wprowadzanie danych do komp.,- uzupełnianie baz danych.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Łódź (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż usług restauracji.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Zamość (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Pakość (kujawsko-pomorskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

Zakres pracy własciwy dla stanowiska pracy barman-kelner
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Nowy Targ (małopolskie)

OPIEKUN W OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ - od 2 000 PLN

Prace higieniczno-opiekuńcze i gospodarcze w mieszkaniach podopiecznych
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW KLUCZOWYCH KLIENTÓW (KEY ACCOUNT MANAGER) - (WYDANIE OPINII STAROSTY)SPECJALISTA DO SPRAW KLUCZOWYCH KLIENTÓW (KEY ACCOUNT MANAGER) - od 2 400 PLN

odpowiedzialność za nadzorowanie i koordynowanie procesów związanych z obsługą zagranicznych klientów firmy.
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Żabia Wola (lubelskie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

KASJER-DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

doradztwo finansowe
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Żywiec (śląskie)

TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH - 997,4 PLN

Zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowanie posiłków, gotowanie , przygotowanie pizzy.
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Kartuzy (pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY -MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - do 2 000 PLN

prace związane z ociepleniem budynków.Oferta pracy przeznaczona dla osób do 30 roku życia, zarejestrowanych w PUP Oświęcim, z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Oświęcim (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 13 PLN

przygotowywanie i sprzedaż posiłków, obsługa gości, dbanie o czystość pomieszczeń i urządzeń
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Poznań (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

obsługa magazynu
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Gąsawa (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK W GOSPODARSTWIE ROLNYM - 997,4 PLN

przygotowanie gleby pod uprawy roślin, wiosenne prace polowe i siew, bronowanie, orka, przygotowanie zboża pod zasiew
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Antoninów (mazowieckie)

TECHNIK HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

Przygotowanie ekspozycji towarów,wykładanie towarów, wypisywaie faktur,obsuga klienta hurtowni. Zatrudnienie w ramach programu PO WER II - osoba do 30 r.ż.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Gdów (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

MAGAZYNIER
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Białobrzegi (mazowieckie)

ASYSTENT UCZNIA NIEPEŁNOSPRAWNEGO - 997,4 PLN

analiza wybranych przepisów prawa oświatowego,konsultacje z opiekunem stażu ,analiza Statutu szkoły ,WSO,Planu wychowawczego,prowadzenie dokumentacji wymaganej w czasie stażu,obserwacje zajęć dydaktycznych,konsultacje i omawianie obserwowanych zajęć z opiekunem stażu ,konsultacje z nauczycielami na temat indywidualnych postępów w nauce i zachowaniu oraz pojawiających się trudnościach ,pomoc w wykonywaniu wszelkich zadań i poleceń w czasie lekcji,kształtowanie umiejętności i zaspokajania podstawowych potrzeb życiowych i umiejętności społecznego funkcjonowania ,motywowanie do aktywności ,prowadzenie treningów umiejętności samoobsługi i umiejętności społecznych, wspieranie w formie asystowania w codziennych czynnościach życiowych,kształtowanie odpowiednich postaw wobec osoby niepełnosprawnej
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Rzeszów (podkarpackie)

MŁODSZY REFERENT DO SPRAW TRANSPORTU - 997,4 PLN

planowanie i organizacja, kontrola czasu pracy kierowców, przygotowywanie i archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Płock (mazowieckie)