Praca DOZÓR/ OCHRONA MIENIA Gdańsk Agencja Ochrony Osób i Mienia Grupa GROM Sp. z o.o.

Stanowisko: DOZÓR/ OCHRONA MIENIA

Wynagrodzenie: do 1 500 PLN

Zakres obowiązków: -ochrona obiektów,obszarów i urzadzeń powierzonych do ochrony,-kontrola ruchu osobowo-samochodowego na terenie chronionym,-podejmowanie działań na wypadek zaistnienia zdarzeń-prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi procedurami,-usługi portierskie.

Data publikacji: 2016-07-12

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Pracodawca: Agencja Ochrony Osób i Mienia Grupa GROM Sp. z o.o.

Jaśkowa Dolina 59, 80-288 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
-ochrona obiektów,obszarów i urzadzeń powierzonych do ochrony,-kontrola ruchu osobowo-samochodowego na terenie chronionym,-podejmowanie działań na wypadek zaistnienia zdarzeń-prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi procedurami,-usługi portierskie.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 500 PLN

Nazwa stanowiska: DOZÓR/ OCHRONA MIENIA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: pozostali pracownicy ochrony osób i mienia

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Miejsce pracy: Gdańsk-Wrzeszcz. Kontakt telefoniczny: 583010701 lub mailowy: BIURO (at) OCHRONAGROM.PL .

Nazwa pracodawcy:
Agencja Ochrony Osób i Mienia Grupa GROM Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Jaśkowa Dolina 59, 80-286 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Jaśkowa Dolina

Numer budynku pracodawcy: 59

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy ochrony osób i mienia