Praca DOSTAWCA W WŁASNYM SAMOCHODEM LUB DOSTAWCA NA SKUTER FIRMOWY. Warszawa kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Dostarczanie produktów firmy do klienta.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Stawka godzinowa.

Nazwa stanowiska:
DOSTAWCA W WŁASNYM SAMOCHODEM LUB DOSTAWCA NA SKUTER FIRMOWY.

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: dostawca potraw

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 8 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Młodzieżowe Centrum Kariery Warszawa Praga Południe

Kickiego 5, 04-373 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Kickiego

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: dostawca potraw

Podobne oferty pracy

KIEROWCA KAT. B" - od 1 000 PLN

przewóz osób
kontakt przez OHP - 2016-11-09 - Pyskowice (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

prace ziemne, prace teletechniczne, układanie kabli tv
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Wejherowo (pomorskie)

MONTER RUR I ELEMENTÓW PREIZOLOWANYCH. - od 2 000 PLN

Proste prace monterskie , prace przy piankowaniu , montowaniu elementów rur, prace przy linii produkcyjnej.
kontakt przez OHP - 2016-07-28 - Lublin (lubelskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 1 850 PLN

j.w.
Cebos sp. z o.o. - 2016-01-29 - Warszawa (mazowieckie)

MONTAŻYSTA - ELEKTRYK - od 2 000 PLN

chęć do pracy
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Zielona Góra (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Warszawa (mazowieckie)

PERSONEL POMOCNICZY W MARKECIE (SPRZEDAŻ FAJERWERKÓW, PAKOWANIE ZAMÓWIEŃ) - 10 - 16 PLN

obsługa klienta, dokonywanie operacji kasowych
kontakt przez OHP - 2016-11-15 - Rumia (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY, PRACOWNIK HALI, WYKŁADANIE TOWARU, OSOBA DO SPRZĄTANIA BIURA - 8 - 9 PLN

pracownik produkcyjny, pracownik hali, sprzątanie biura, praca na kasie
kontakt przez OHP - 2016-10-07 - Kalisz (wielkopolskie)

Doradca klienta / Sprzedawca - -

eSmokingWorld Doradca klienta w punkcie eSmokingWorld CH Berenson. Pasujesz do tego stanowiska jeśli: posiadasz doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, albo chciałbyś/chciałabyś rozpocząć przygodę w tej dziedzinie, szukasz stabilnego zatrudnienia...
eSmokingWorld - 2016-06-17 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 016 PLN

zbieranie, rozkładanie zamówień przy pomocy elektrycznego wózka jezdniowego, załadunek/rozładunek tirów
kontakt przez OHP - 2016-02-12 - Wojnicz (małopolskie)

WICE DYREKTOR M/K - od 3 300 PLN

jw
Przedszkole nr 425 - 2016-09-07 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - SPRZĄTANIE. - od 10 PLN

Sprzątanie obiektów biurowych, banków i sklepów.
kontakt przez OHP - 2016-08-01 - Wrocław (dolnośląskie)

ARCHIWISTA DOKUMENTÓW ELEKTRONICZNYCH-ZNAKOWANIE AKT - od 0,25 PLN

Znakowanie, naklejanie kodów, kodowanie skanerem, weryfikacja w systemie, przynoszenie i odnoszenie akt do archiwum.
kontakt przez OHP - 2016-05-17 - Kraków (małopolskie)

KELNER, POMOC KUCHENNA, OSOBA DO OBSŁUGI MASZYNY ZMYWAJĄCEJ - od 8 PLN

Prace w kuchni, Pomoc kucharzowi, Obsługa maszyny zmywającej
kontakt przez OHP - 2016-01-27 - Warszawa (mazowieckie)

MISTRZ UTRZYMANIA RUCHU ELEKTRYCZNEGO - 1 850 - 3 000 PLN

- prowadzenie pełnej gospodarki w zakresie mediów energii elektrycznej zakładu w zakresie dostawy, przesyłu, utrzymania, itp., - prowadzenie całokształtu zagadnień związanych z utrzymaniem w ruchu elektrycznego maszyn i urządzeń wraz z sieciami i instalacjami, - prowadzenie dokumentacji, analiz, statystyk i sprawozdań w zakresie swoich obowiązków
kontakt przez OHP - 2016-05-18 - Zawadzkie (opolskie)

MONTER - od 1 850 PLN

Monter
kontakt przez OHP - 2016-04-12 - Sanok (podkarpackie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed