Praca DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY Wodzisław Śląski Lewicki Mariusz LEMAR

Poleasingowe używane laptopy.

Stanowisko: DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY

Wynagrodzenie: od 3 000 PLN

Zakres obowiązków: Dokonywanie pomiarów, wykonywanie projektów, wycena i sprzedaż, pozyskiwanie nowych klientów (branża wyposażenie sklepów i gastronomii)

Data publikacji: 2015-12-31

Lokalizacja: Wodzisław Śląski (śląskie)

Pracodawca: Lewicki Mariusz LEMAR

Jastrzębska 12 A, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Dokonywanie pomiarów, wykonywanie projektów, wycena i sprzedaż, pozyskiwanie nowych klientów (branża wyposażenie sklepów i gastronomii)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 - 16.00. Wynagrodzenie: 3000 zł brutto+prowizja. Kontakt telefoniczny w godz. od 8.00 do 19.00 lub cv na adres e-mail. Pracodawca zapewnia samochód służbowy, telefon i laptop.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wodzisław Śląski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wodzisławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wodzisław Śląski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Wymagane doświadczenie zawodowe w handlu

Nazwa pracodawcy: Lewicki Mariusz LEMAR

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: kontakt telefoniczny oraz mailowy, Godziny : od 8.00 do 16.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: wodzisławski

Gmina pracodawcy: Wodzisław Śląski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wodzisław Śląski

Ulica pracodawcy: Jastrzębska

Numer budynku pracodawcy: 12 A

Profil działalności pracodawcy: Wyposażenie Sklepów i Gastronomii

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta