Praca DORADCA SERWISU Tychy Auto-Centrum M.Z. Kierat Sp. Jawna

Stanowisko: DORADCA SERWISU

Wynagrodzenie: od 3 000 PLN

Zakres obowiązków: kompleksowa obsługa klientów serwisu, przyjmowanie zleceń od klientów, otwieranie i zamykanie zleceń roboczych, wystawianie faktur, doradztwo w zaresie technicznym

Data publikacji: 2016-07-04

Lokalizacja: Tychy (śląskie)

Pracodawca: Auto-Centrum M.Z. Kierat Sp. Jawna

Miejsce pracy: 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa klientów serwisu, przyjmowanie zleceń od klientów, otwieranie i zamykanie zleceń roboczych, wystawianie faktur, doradztwo w zaresie technicznym

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA SERWISU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tychy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tychy

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tychy

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Data zakończenia pracy: 03.10.2016

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: komputer - obsługa

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. B

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie lub wyższe, prawo jazdy kat. B, minimum 3-letnie doświadczenie na ww. stanowisku, znajomość obsługi komputera, zaangażowanie w pracę, bardzo dobra znajomość zagadnień blacharsko-lakierniczych, komunikatywnośc, wysoka kultura osobista

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: Auto-Centrum M.Z. Kierat Sp. Jawna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Adres pracodawcy:
Begonii 12, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV - życiorys zawodowy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: tel: 032 218 04 31, mail: biuro (at) skoda.tychy.pl, kont. os., Godziny : 10:00 - 17:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Tychy

Gmina pracodawcy: Tychy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tychy

Adres strony pracodawcy: www.skoda.tychy.pl

Ulica pracodawcy: Begonii

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy: Sprzedaż detaliczna pojazdów samochodowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta