Praca DORADCA DS.PRZEDSIĘBIORCZOŚCI Olsztyn Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

Prawocheńskiego 9, 10-950 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
-świadczenie usług poradnictwa w zakresie zakładania działalności gospodarczej obejmującej m.in.kwestie prawne,pozyskiwanie finansowania,ochrony własności intelektualnej i komercjalizacji wyników badań naukowych,-prowadzenie warsztatów kształtujących postawy przedsiebiorcze,-prowadzenie dokumentacji dot.realizowanego procesu doradczego dla każdej osoby,-prowadzenie warsztatów grupowych z zakresu przedsiębiorczości obejmujących tematykę : ogólnych zasad zakładania działalności gospodarczej,sporządzanie biznes planu,zakładanie firm typu spin off oraz start up,innowacyjnych elementów prowadzenia działalności gospodarczej,-prowadzenie indywidualnego doradztwa biznesowego, w tym aspekty zakładania firmy-analizy rynku i kreowania pomysłów,aspekty prawne i podatkowe prowadzenia działalności gospodarczej oraz prezentacja możliwości finansowania rozpoczęcia działalności gospodarczej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 146 - 4 455 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA DS.PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olsztyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Olsztyn

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Olsztyn

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 146 - 4 455 PLN

Data zakończenia pracy: 31.08.2020

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa pakietu Office (word, excel)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe: zarządzanie,prawo,doradztwo zawodowe,min.roczne doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa z przedsiębiorczości ( w okresie ostatnich 5 lat),poświadczone odpowiednimi dokumentami,legitymowanie się aktualną wiedzą z zakresu przepisów prawa normujących prowadzenie działalności gospodarczej oraz podstaw ochrony własności intelektualnej,umiejętności trenerskie zdobyte w toku działalności zawodowej,umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz umiejętność negocjowanie,umiejętność wystąpień publicznych,umiejętność pracy w zespole i organizowania pracy własnej,umiejętność działania pod wpływem stresu i presją czasu,znajomość j.angielskiego na poziomie B2 lub wyższe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
cv,list motywacyjny,dokumenty pootwierdzające wykształcenie i umiejętności (kserokopie),świadectwa pracy z dotychczasowych miejsc pracy (kserokopie),oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowychSzczegółowe informacje na stonie http://bip.uwm.edu.pl/selection/187.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Olsztyn

Gmina pracodawcy: Olsztyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olsztyn

Ulica pracodawcy: Prawocheńskiego

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta