Praca DORADCA SERWISOWY Białystok Biacomex S.A.

Elewatorska 39, 15-620 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Zakres obowiązków:
profesjonalna obsluga klienta, zapewnienie wysokiej jakości oferowanych usług oraz prawadzenie dokumentacji realizowanych zleceń

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA SERWISOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białystok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Białystok

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Białystok

Zawód: specjalista do spraw obsługi posprzedażowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie w obsłudze klienta min. 2 lata, dobra wiedza techniczna z zakresem budowy samochodu i technologii napraw

Nazwa pracodawcy: Biacomex S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv przesłać e-mailem: kadry (at) biacomex.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Białystok

Gmina pracodawcy: Białystok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białystok

Adres strony pracodawcy: www.biacomex.pl

Ulica pracodawcy: Elewatorska

Numer budynku pracodawcy: 39

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż samochodów + biuro podróży

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw obsługi posprzedażowej