Praca DORADCA ROLNICZY-STAŻYSTA Będzin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Zapoznanie sie z przepisami BHP i p/poż, realizacja zadań statutowych Ośrodka, prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami, pomoc w organizacji szkoleń dla rolników, obsługa programów komputerowych, pomoc w wypełnianiu wniosków o dopłaty dla rolników

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA ROLNICZY-STAŻYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Będzin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: będziński

Zawód: doradca rolniczy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 09.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Ignacego Krasickiego 17A, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: będziński

Gmina pracodawcy: Będzin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Będzin

Ulica pracodawcy: Ignacego Krasickiego

Numer budynku pracodawcy: 17A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca rolniczy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Nowe Worowo (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru, konfekcjonowanie towaru,
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Plewiska (wielkopolskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

obsługa korespondencjiobsługa poczty elektronicznejorganizacja spotkań służbowychzaopatrzenie sekretariatu w materiały biurowesporządzanie wykazów i protokołów
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Leszno (wielkopolskie)

KRAWCOWA (PO STAŻU) - od 1 850 PLN

fastrygowanie poszczególnych elementów, odwzorywanie formy lub form na materiale, prasowanie zwykłe i parowe, ustalanie wymiarów, wyrawanie poszczególnych elementów, dbanie o prządek w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

SEKRETARKA (Z) - do 1 850 PLN

obsługa sekretariatu, prowadzenie korespondencji, archiwizowanie dokumentów, przyjmowanie interesantów, czuwanie nad terminowym załatwianiem spraw poprzez ewidencje i kontrole
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Zakliczyn (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

w/g zakresu czyności
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Niechanowo (wielkopolskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

wg. zawodu
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Kocmyrzów (małopolskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Gniezno (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - 3 000 - 4 000 PLN

zgodnie z zakresem czynności8
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Białobrzegi (mazowieckie)

KASJER - 997,4 PLN

kasjer
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Wiewierz (dolnośląskie)

TOKARZ - od 2 016 PLN

toczenie elementów metalowych wg rysunku, malowanie wytoczonych elementów
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Zaborze (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

Pomocniczy robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Mielec (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 1 600 PLN

załadunek, rozładunek towaru
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Ruda Śląska (śląskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - STAŻ - 997,4 PLN

czyszczenie elementów stalowych, podzespołów do remontu; składanie podzespołów do urządzeń, spawanie elementów stałych
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Libiąż (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Mława (mazowieckie)

KIEROWNIK PROJEKTU (BUSINESS PROJECT MANAGER) - do 8 500 PLN

- Zarządzanie procesem biznesowej karty wyników, definowania i akceptacji wskaźników, - Zarządzanie metadanymi systemów business intelligence dla PB&WM, - Testy akceptacyjne danych i systemów business intelligence, - Zbieranie i analiza biznesowa wymagań, - Wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Wrocław (dolnośląskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - 997,4 PLN

naprawa samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Komorowo (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, zamawianie towaru, rozkładanie towaru, dbanie o czystość w sklepie.
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Tarnawatka (lubelskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - do 1 850 PLN

Kierowanie ciągnikiem z dwoma przyczepami we Wrocławiu.
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Korzeńsko (dolnośląskie)

SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI - od 10 000 PLN

Zapewnianie zgodność produktów i usług standardami i wymaganiami użytkowników końcowych. Definiowanie podejścia do budowania skutecznego projektowania testów i badań oraz przygotowanie skutecznych i wiarygodnych szacunków dotyczących wszystkich działań z zakresu kontroli jakości w trakcie cyklu życia projektu.Przygotowuje analizy, raporty i śledzenie dot. defektów/błędów w oprogramowaniu
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Wrocław (dolnośląskie)

ASYSTENTKA DIETETYKA - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Zielona Góra (lubuskie)

ASYSTENT DZIAŁU SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

prace biurowepomoc w dziale sprzedaży pomoc w przygotowaniu logistykipomoc w nadzorze nad korespondencjąpomoc w opracowywaniu ofert i przetargów
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 12 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Brzozów (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

okreslone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Węgorzyno (zachodniopomorskie)

SPAWACZ - do 1 850 PLN

spawacz
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Mielec (podkarpackie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed