Praca DORADCA KLIENTA Żywiec PARTNER Kancelaria Ubezpieczeniowo-Kredytowa Dominika Gawłowska

Miejsce pracy:
Dworcowa 28, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Obsługa klientów agencji ubezpieczeniowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żywiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żywiecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żywiec

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Komunikatywność

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi

Nazwa pracodawcy:
PARTNER Kancelaria Ubezpieczeniowo-Kredytowa Dominika Gawłowska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Stary Targ 2, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: cieszyński

Gmina pracodawcy: Cieszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Cieszyn

Ulica pracodawcy: Stary Targ

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

DORADCA KLIENTA - od 1 000 PLN

Obsługa klienta, wykładanie towaru
Tesco Polska Sp. z o. o. - 2016-02-01 - Wodzisław Śląski (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

- sprzedaż produktów firmy- pozyskiwanie nowych klientów- dowóz towaru do klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Żywiec (śląskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Zduńska Wola (łódzkie)

KELNER - od 1 850 PLN

- obsługa klienta na sali- przyjmowanie zamówień- wydawanie posiłków- zbieranie naczyń i zmywanie
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Rajcza (śląskie)

KIEROWCA KAT B - od 2 500 PLN

transport pieczywa
Piekarnia EKO-PIEK Zdzisław Miska - 2017-01-18 - Żywiec (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Wymagania: Prawo jazdy kat. "B".Znajomość branży finansowej.
CAPITAL SERVICE S.A. - 2016-08-11 - Racibórz (śląskie)

FRYZJER - od 2 200 PLN

Wykonywanie zakresu usług fryzjera damsko-męskiego
PUH MARIROZA Mariola Kalis - 2016-03-01 - Żywiec (śląskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

spawanie elementów metalowych
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Żywiec (śląskie)

DORADCA KLIENTA - do 2 200 PLN

Aktywne pozyskiwanie klientów- profesjonalna obsługa klientów, sprzedaż produktów finasowych- realizacja wyznaczonych planów finasowych, sporządzanie dokumentacji zwiaanej z obsługą klientów oraz gospodarką magazynową, przestrzeganie procedur i standardów w zakresie operacji gotówkowych i bezgotówkowych
TK FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-21 - Mielec (podkarpackie)

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 100 PLN

1.Aktywne pozyskiwanie klientów2.Kompleksowa obsługa Klienta w Oddziale3.Praca z Klientem zaległościowym w terenie4.Aktywna sprzedaż produktów i usług oferowanych przez Spółkę
CAPITAL SERVICE S.A. - 2015-12-29 - Lębork (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 800 PLN

kontakt z klientem chińskim, obsługa programów chińskich
M.B.B. LOGISTICS Sp. z o.o. - 2016-03-11 - Słubice (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 200 PLN

obsługa klienta w tereniepozyskiwanie nowych klientówdoradzanie w wyborze najlepszych produktów
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Cieszyn (śląskie)

1. Kompleksowa obsługa Klineta w Oddziale.2. Praca z Klientem zaległościowym w terenie.3. Aktywna sprzedaż produktów i usług oferowanych przez Spółkę.4. Aktywne pozyskiwanie klientów.
CAPITAL SERVICE S.A. - 2015-12-29 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

obsługa klienta w dziale narzędzi i elekrtonarzędzi
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Lubań (dolnośląskie)

Praca będzie polegała na: zapewnieniu jak najwyższych standardów obsługi klienta, budowaniu pozytywnego wizerunku firmy, dbaniu o wystrój sklepu zgodnie z założeniami firmy.
EURO-NET Sp. z o.o. - 2016-06-28 - Siedlce (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 1 500 PLN

doradca klienta , obsługa kasy, przyuczenie do zawodu doradcy klienta
TESCO POLSKA SP. Z O.O. - 2016-03-09 - Zambrów (podlaskie)

OPERATOR CNC. - od 12 PLN

Obsługa maszyn CNC, bezpośrednie wsparcie procesu produkcyjnego, kontrola wykonanych elementów zgodnie ze zleceniem i dokumentacją techniczną, odpowiedzialność za terminowe wykonywanie przydzielonych zadań.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Żywiec (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, sprzedaż produktów finansowych, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, budowanie długotrwałych relacji z klientami
Pośrednictwo Finansowe "Kredyty-Chwilówki" Sp. z o.o. - 2016-12-01 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Barcin (kujawsko-pomorskie)

Zapoznanie się z procedurami banku, zapoznanie się oraz używanie w praktyce technik marketingowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Starogard Gdański (pomorskie)

KIEROWCA CE - od 1 958 PLN

Transport drogowy towarów, załadunek i rozładunek, bieżąca obsługa auta, system pracy 6 tygodni na 2 tygodnie odpoczynku.
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Żywiec (śląskie)

DORADCA KLIENTA - 1 850 - 3 000 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż kredytowa i ubezpieczeniowa.
Szewczuk Małgorzata - 2016-10-19 - Zamość (lubelskie)

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Chojnice (pomorskie)

Bezpośrednie kontakty handlowe z klientami w zakresie usług dostępu do internetu i telewizji kablowej, prezentacja oferty oraz aktywna sprzedaż, realizacja postawionych celów, aktywne poszukiwanie nowych klientów, inicjowanie i organizowanie działań promocyjnych u klientów
ITTMEDIA telecom Marcin Lubelski - 2016-07-14 - Siedlce (mazowieckie)

POMOC PIEKARNICZA - 997,4 PLN

m.in. przygotowanie surowców do produkcji cukierniczej- ważenie produktów- formowanie ciasta na stole piekarniczym - przygotowanie form na chleby- czyszczenie koszyków wiklinowych na pieczywo
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Czernichów (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 12 PLN

obsługa klientadbanie o wygląd ekspozycjiczynności pomocnicze w sklepie i magazyniebudowanie pozytywnych relacji z klientem
kontakt przez OHP - 2016-04-21 - Zielona Góra (lubuskie)

HANDLOWIEC - od 2 200 PLN

sprzedaż, serwis, oferowanie
Budrys Budowa Daniel Budzyński - 2016-10-11 - Twardorzeczka (śląskie)

kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Pajęczno (łódzkie)