Praca DORADCA KLIENTA Zielona Góra kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
obsługa klientadbanie o wygląd ekspozycjiczynności pomocnicze w sklepie i magazyniebudowanie pozytywnych relacji z klientem

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 10-14 zł brutto/h

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: doradca klienta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: książecka sanepidowa

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_1: na podobnym stanowisku

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra

Zamenhofa 1, 65-186 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Zamenhofa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta