Praca DORADCA KLIENTA Zawiercie "Świat Drzwi" s.c. Ilona Widera-Erbińska, Mirosława Błach

Stary Rynek 15, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
doradztwo i obsługa klienta na sklepie oraz poza stacjonarną siecią sprzedaży, obsługa inwestycji, przygotowanie wycen i dokumentacji fotograficznej, obsługa reklamacji, zamawianie towaru

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zawiercie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zawierciański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zawiercie

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doposażenie stanowiska pracy Algorytm 2016wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, prawo jazdy kat B, ogólna znajomość z zakresu sprzedaży

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy:
"Świat Drzwi" s.c. Ilona Widera-Erbińska, Mirosława Błach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Kontakt z pracodawcą osobisty po uprzedniej weryfikacji i wydaniu karty rozmowy kwalifikacyjnej przez doradcę klienta w PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 9 - 18

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: zawierciański

Gmina pracodawcy: Zawiercie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zawiercie

Ulica pracodawcy: Stary Rynek

Numer budynku pracodawcy: 15

Profil działalności pracodawcy:
pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta